PUBG Suçsuz yere ban yemek

ibrahimtufan5601

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Birileri bana ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi?
Dün PUBG'yi satın aldım ve ilk oyunumu oynadıktan sonra direkt ''Steam'den men edildin.'' yazısı geldi.
Herhangi bir hile kullanmadım. Suçsuz yere ban yedim. PUBG desteğe yazdım ama olumsuz yanıt verdiler ve hangi programdan dolayı veya neden ban yediğimi açıklayamıyoruz diyorlar. Ne yapacağım şimdi? Öğrenciyim zar zor para biriktirip şu kış indirimlerinde satın aldım oyunu. Bunda da suçsuz yere ban yedim.

ss.png
ss2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yetkileri olduguna dair herhangi bir kaynagin var mi? Gelistirici ne diye Twitch'de gezinen siradan adamlara böyle bir yetki versin? Kaldi ki bu adamlarin yasagin hakli veya haksiz oldugunu bilme ihtimali bile yok. Sonucta gelistirici her önüne gelene sistemi emanet edecek degil. Tamamen mantik disi bir durum.

Yasaklama kaldirilmiyorsa adamlarin bir bildigi vardir. Koskoca gelistirici sosyal medya adamlarina mi kaldi? Bu adamlarin bosuna mi destek hatti var?

Kisacasi haksiz bir yasaklamanin kaldirilmasi icin Twitch yayincilarina ihtiyaciniz yok. Haksizsa zaten kaldirilir. Kaldirilmadi mi? O zaman Twitch yayincilari da sizi kurtaramaz. Bosuna internette anlatilan sehir efsanelerine güvenerek zaman kaybetmeyin.

Arkadaşın haklı veya haksız olduğunu bilmiyoruz. Konu sahibi arkadaşa ulaş belki yardımı olur dedim ben. PUBG dediğimiz oyunun en iyi yaptığı şey reklam onu da senin tabirinle sosyal medya adamlarına yaptırıyorlar. Bu adamların canını sıkacak birşey olunca da müdahale ediyorlar. Attığım linkteki yayıncıyı bir kere izlersen hak vereceksin bana.

bana bir şekilde o kişilere ulaşmam için bi link falan atma şansın var mı? Lütfen...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pubg partneri ve en çok izlenen yayıncılardan biri belki yardımı olabilir.[/QUOTE]
İyi de ben bu adama nasıl ulaşacam. Yayını açtığında mesajımı görmesi için para atmam lazım. Bana bire bir görüşeceğim biri lazım. Teşekkür ederim yardımın için

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı