PUBG Lite Hileci Patlaması

Hileci ile ben de karşılaştım!

• Evet

Oy: 7 50,0%
  • Hayır

Oy: 7 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    14

Uraniumhazee

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar oyun hilecilerle dolmuş durumda.
Wallhack, speed hack, aim hack ne ararsanız var.
Siz oyun Avrupa'ya çıkmasını beklerken oyun resmen çöp oldu şimdiden.

Önden ses aldığın adam direk arkandan uçarak geliyor ve seni öldürüp aynı hızda ışık hızında yer değiştiriyor. Olmadık pozisyonlarda tek yiyorsun. Bir pozisyonda şehrin en sonunda idim, beni vuran kişi şehrin en başındaydı. Birbirimizi görme gibi bir durum olamazdı imkansızdı ve tek yedim. Bir keresinde evin içindeyim eleman pompalı ile tepedeki ağaçtan bana tek atmıştı.

Oyunu oynayanlar hak verecektir. Bu oyuna koruma gelmez ise başlamadan her şey bitti demektir.

Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti. Diye bir söz vardı işte bedava oyunların illeti de bu hileler.

Oyun zaten daha test aşamasında değil mi? Önümüze sunmadan önce bir şekilde önlem alacaklardır herhalde. Teorik olarak henüz bize veya başka bölgelere oynatmıyorlar zaten.
Siz oyun Avrupa'ya çıkmasını beklerken oyun resmen çöp oldu şimdiden.

Bu bakış açısı da hoş değil. Sanki ''siz avam takımı oyunu bekliyorsunuz ama çok beklersiniz'' gibisinden bir yaklaşım. Forumda bu bakış açısı ile yazılan başka mesajlara da denk geldim. Bence yanlış. Ha, sizi yanlış anladıysam veya değerlendirdiysem de özür dilerim şimdiden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı