PUBG Lite tepki vermiyor

corlulu

Hectopat
Yer
Отгонтэнгэр
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI A320M-A PRO
GPU: Asus RX570
CPU: AMD Ryzen 3 3200G
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz RAM
Case: Corsair iCUE 465X
Meslek
Harbiye Nazırı
Dostlar eskiden oynadığım PUBG Lite'ı bir daha oynayayım dedim ve sitesinden indirdim. İndirdikten sonra açmaya çalıştım fakat açılmıyor. Launcher bu şekilde;

Ekran qweqe.PNG

Bu sorun hakkında ticket attım fakat çözülmedi. Sorun ise şöyle işliyor; Launcher'ı açıp başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra başlat düğmesine basıyorum. Fakat birkaç saniye çalışıyor yazdıktan sonra geri başlat düğmesine dönüyor.

Attıkları ticket:
Selam,

Güncel olmayan ekran kartı sürücüleri ve oyunu kısıtlayan Anti-Virüs uygulamaları sorun oluşturabiliyor.

Herhangi bir Anti-Virüs uygulaması varsa kaldırmanı rica edeceğim geçici olarak, sorunu çözdükten sonra tekrar yükleriz. Ayrıca ekran kartlarının sürücüleri güncel olması lazım. Aşağı tarafta vereceğim bağlantılardan hangi marka ekran kartını kullanıyorsan güncellemeni rica edeceğim.

AMD; https://www.amd.com/en/support
NVIDIA; Download The Latest Official GeForce Drivers
Intel; Drivers & Software

Ayrıca arka planda çalışan uygulamalar bu tür durumlara neden olabiliyor. Aşağıdaki bağlantıda anlatıldığı gibi temiz önyükleme işlemini yapalım.
Windows'ta temiz önyükleme gerçekleştirme

Sorunun devam etmesi halinde bize haber vermeyi unutma, beraber çözelim.

Aklına takılan bir şey olursa sormaktan çekinme lütfen.

Görüşmek üzere, kendine iyi bak.

PUBG Lite.

---------------------------------------------

Not just a Game, this is Battle Royale.

Oyun dosyalarını onarmayı denediniz mi?

Bu paketleri kurun.

Rapor paylaşın, belki bir şeyler çıkar.

Dostlar eskiden oynadığım PUBG Lite'ı bir daha oynayayım dedim ve sitesinden indirdim. İndirdikten sonra açmaya çalıştım fakat açılmıyor. Launcher bu şekilde;

Eki Görüntüle 707771

Bu sorun hakkında ticket attım fakat çözülmedi. Sorun ise şöyle işliyor; Launcher'ı açıp başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra başlat düğmesine basıyorum. Fakat birkaç saniye çalışıyor yazdıktan sonra geri başlat düğmesine dönüyor.

Attıkları ticket:

Selam,

Güncel olmayan ekran kartı sürücüleri ve oyunu kısıtlayan Anti-Virüs uygulamaları sorun oluşturabiliyor.

Herhangi bir Anti-Virüs uygulaması varsa kaldırmanı rica edeceğim geçici olarak, sorunu çözdükten sonra tekrar yükleriz. Ayrıca ekran kartlarının sürücüleri güncel olması lazım. Aşağı tarafta vereceğim bağlantılardan hangi marka ekran kartını kullanıyorsan güncellemeni rica edeceğim.

AMD; https://www.amd.com/en/support
NVIDIA; Download The Latest Official GeForce Drivers
Intel; Drivers & Software

Ayrıca arka planda çalışan uygulamalar bu tür durumlara neden olabiliyor. Aşağıdaki bağlantıda anlatıldığı gibi temiz önyükleme işlemini yapalım.
Windows'ta temiz önyükleme gerçekleştirme

Sorunun devam etmesi halinde bize haber vermeyi unutma, beraber çözelim.

Aklına takılan bir şey olursa sormaktan çekinme lütfen.

Görüşmek üzere, kendine iyi bak.

PUBG Lite.

---------------------------------------------

Not just a Game, thıs ıs Battle Royale

1609139774452.png

DirectX 11 ile ilgili soruyu sorduğumda bana da aynı cevap gelmişti sorunu kendim çözmüştüm sonrasında.

Yeni konular

Geri
Yukarı