Çözüldü PUBG Lite yürürken takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TunayT

Hectopat
Arkadaşlar oyuna giriyorum her şey çok güzel fakat yürümeye başladıktan 2 adım sonra duruyor takılıyor gibi oluyor. FPS 150 200 arası bir de q ve e bastığımda önce eğiliyor. Sonra yeniden düzelir gibi oluyor arada gidip geliyor. Sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun klavyede başka oyunlardada aynı sorun var galiba virüs girmiş format attım gene düzelmedi yeni klavye ile düzelir diye düşünüyorum yeni klavye almadan çözümü varmı sizce?
FN + Q tuşuna basmayı dener misin aynı sorun bazen bende de oluyor bu şekilde sorunu çözüyorum.
Merhaba. Ben de çıktığından beri oynuyorum. Ben de benzer sorunlarla karşılaşmıştım. Oyun içi klavye ayarlarına bakmanı öneririm, bazı tuşları değiştirirken belki çakışmalarına neden olmuş olabilirsin. Oynanış ayarlarına da bir bakmanı öneririm.

Discord kullanıcı adımı versem oradan yardımcı olurmusunuz? (tunay9835#6241)
V-SYNC açmayı dene. Oyun içi durumu MSI Afterburner ile at bir görelim resimleri.
Nasıl yapabilirim?
Merhaba. Ben de çıktığından beri oynuyorum. Ben de benzer sorunlarla karşılaşmıştım. Oyun içi klavye ayarlarına bakmanı öneririm, bazı tuşları değiştirirken belki çakışmalarına neden olmuş olabilirsin. Oynanış ayarlarına da bir bakmanı öneririm.
Bütün ayarları varsayılana çevirdim V-SYNC açtım yinede düzelmedi.

Son düzenleme:
Discord kullanıcı adımı versem oradan yardımcı olurmusunuz? (tunay9835#6241)

Nasıl yapabilirim?

Bütün ayarları varsayılana çevirdim V-SYNC açtım yinede düzelmedi.
MSI Afterburner programını indir. Uygulamayı aç. Orada ayarlar kısmında birazz kurcalarsan görebilirsin. Sonra oyuna gir ve resim at. Şuanlık DC kullanmıyorum.

Sorun klavyede başka oyunlardada aynı sorun var galiba virüs girmiş format attım gene düzelmedi yeni klavye ile düzelir diye düşünüyorum yeni klavye almadan çözümü varmı sizce?

FN + Q tuşuna basmayı dener misin aynı sorun bazen bende de oluyor bu şekilde sorunu çözüyorum.

Çözüm
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı