Çözüldü Valorant yürürken karakter takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

efe.durgunsu.1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce Valorant'a girdim ölüm maçı gireyim dedim karakter yürürken takılmaya başladı. Poligonda girdim orada da aynısı oldu sunucu değiştirdim yine takılmaya devam etti. Speedtest yaptım onun sonucunuda paylaşacağım yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    8,4 KB · Görüntüleme: 195
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki bu durumu çözmek için ne yapabilirim çünkü dün böyle bir sorun yoktu.
İnternet ile alakalı bir durum. Kablolu bağlantıya geçmeyi deneyebilirsin. Evde internet kullanımının yoğun olduğu sıralarda Valorant oynamamanı da tavsiye ederim. Kablolu bağlantı yapman Ping'in dalgalanmasını azaltacaktır.
Ekran yırtılması bu şekilde oyun içerisinde çekilen videodan belli olmaz. Dediğim gibi pingin stabil değilse hafif dalgalanlamalar bu soruna sebep oluyor olabilir.

Peki bu durumu çözmek için ne yapabilirim çünkü dün böyle bir sorun yoktu.
İnternet ile alakalı bir durum. Kablolu bağlantıya geçmeyi deneyebilirsin. Evde internet kullanımının yoğun olduğu sıralarda Valorant oynamamanı da tavsiye ederim. Kablolu bağlantı yapman Ping'in dalgalanmasını azaltacaktır.

Çözüm

Odam ile modem arasındaki mesafe uzak o yüzden kablosuz kullanıyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı