PUBG Lobiye Dönerken Donuyor

Aerecky

Hectopat
Daha fazla  
PUBG'de lobiye dönerken donuyor ve lobiyi yenilediğimde düzeliyor ama birkaç saniye beklemem gerekiyor ki lobiyi yenile seçeneğinin çıkması gerekiyor. Alttaki ekranda takılıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
  • Windows sürümüm: 8.1 Pro
  • Ekran Kartım: GTX970
20190512002449_1.jpg

Telefondan bağlandım internete hiç bir problem yaşamıyorum modem geçtiğim an aynı sorun net süperonline kaynaklı.

Port olayını denedim işe yaramadı şimdi süperonline arayıp port ayarı yaptırcam öylede olmazsa destek talep edeceğim.

Telefondan bağlandım internete hiç bir problem yaşamıyorum modem geçtiğim an aynı sorun net süperonline kaynaklı.

Port olayını denedim işe yaramadı şimdi süperonline arayıp port ayarı yaptırcam öylede olmazsa destek talep edeceğim.
Port olayını bence boşverin siz direkt onlara sorununuzu bildirin port sorunu değil belkide.Sizin benim dediğim gibi yapmanız daha güvenli çünkü port olayı para isterse birde boşuna para verirsiniz.

Bu sorun ne yaptığınızda oldu? ayrıca bu telefondaykende oluyormu? komşunuz veya başka bir internette girmeyi deneyin sorun hala oluyormu? oluyorsa internetle bir sıkıntı yok.O yerde pubg yoksa telefondan girmeyi dene.
kardeşim başka wifilerden girdim hiçbir sıkıntı yok. Telefon interneti paylaştım yine sıkıntı yok. Superonline bağlantısına kablolu veya kablosuz bağlandığında bu sorun yaşanıyor. Ayrıca ara ara oyun içi pkt loss oranı cok yüksek oluyr. Fkaat hız testi yaptığımda 32mbps . youtube da video izlerken herhangi bir sıkıntı yok. sadece steamde bu problem oluyor.

Olacak iş değilya kime anlatsam ne alaka diyor mantıklı bir açıklması yok sadece steam ile alakalı bir sorun var hayırlısı bakalım teknik servis çağırıcam çözerse yine süperonline çözecek.

Olacak iş değilya kime anlatsam ne alaka diyor mantıklı bir açıklması yok sadece steam ile alakalı bir sorun var hayırlısı bakalım teknik servis çağırıcam çözerse yine süperonline çözecek.
Dostum sen anlamıyorsun demekki bize laf ediyorsun birde sen port diye port diye tutturmuşsun.Portla alakası bile yoktur belki sen burda boş boş laflar ediyorsun sorunu çözmemizi istemiyorsan konuyu açmasaydın.Sana dediğim şu port diye söyleme onlara steam olmasa çalışıyormu cracklı bir oyun gibi bişe indir.Onu denedinmi? Steamı silip yükledinmi?

Arkadaslar bu oyun steam üzerinden oynandigi için port numaraları steam in sitesinde mevcut burdaki port numaralarini degerlendirin ben bu şekilde çözdüm umarim sizde çizersiniz Required Ports for Steam - Network/Connection Issues - Veri Tabanı - Steam Support
Tamamdır kardeşim bu kadar uğraşıyorsun eline sağlık. Superonline ile görüştüm bende hat sahibini istediler abim de adana da olduğu için olmuyormuş. Artık bunları deneyeceğiz olacak inşallah :)

@EnesTech Bak güzel kardeşim bu sorun bende 2 haftadır mevcut sorun ilk başladığında Pubg sildim yükledim,Steam sildim yükledim,FORMAT attım yine olmadı hiç bir çözüm olmadı bugün mobil veri üzerinden hiç bir sıkıntı yaşamadım yani bu demek oluyorki superonline ile alakalı sorun bu kesin.@radamon arkadaşımız steam portlarıyla problem çözmüş şimdi bende arayıp port ekleticem zaten ücretsiz he sorun devam edeceğine eminim destek ekibi çağırıp modem falan değiştirip denicem duruma göre bilgilendiririm buradan neyi anlamadın sen çözemedim.

@EnesTech Bak güzel kardeşim bu sorun bende 2 haftadır mevcut sorun ilk başladığında Pubg sildim yükledim,Steam sildim yükledim,FORMAT attım yine olmadı hiç bir çözüm olmadı bugün mobil veri üzerinden hiç bir sıkıntı yaşamadım yani bu demek oluyorki superonline ile alakalı sorun bu kesin.@radamon arkadaşımız steam portlarıyla problem çözmüş şimdi bende arayıp port ekleticem zaten ücretsiz he sorun devam edeceğine eminim destek ekibi çağırıp modem falan değiştirip denicem duruma göre bilgilendiririm buradan neyi anlamadın sen çözemedim.
Steamı silip yüklediğini söylemedin.Formatla çözülmez zaten birde portla çözülüyorsa seninkide ya çözülür.Yada çözülemez sen burada boş boş konuşuyorsun anlanmayacak birşey yok portla ilgisi olduğunu bilemezsin illahaki onda portla çözüldüğünü bildiğine göre sende konu açmıyacaksın ozaman boşuna bizi uğraştırma.Portla olmaz ise ne yapıcaksın boşu boşuna zaten zaman kaybı sen bildiğini yap onda çözüldü diye sende çözülücek diye birşey yok.Lütfen boş boş yorum yapma yorum olsun diye yorum yapıyorsun.

Geri
Yukarı