PUBG Lobiye Dönerken Donuyor

Aerecky

Hectopat
Daha fazla  
PUBG'de lobiye dönerken donuyor ve lobiyi yenilediğimde düzeliyor ama birkaç saniye beklemem gerekiyor ki lobiyi yenile seçeneğinin çıkması gerekiyor. Alttaki ekranda takılıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
  • Windows sürümüm: 8.1 Pro
  • Ekran Kartım: GTX970
20190512002449_1.jpg

Konuyu ben açmadım kardeşim sen ne anlatıyorsun, @Radamon portla çözmüş sorununu git ona bulaş portla ilgili olduğunu ben savunmuyorum.
Dediklerine bak ayrıca o çocuk zaten konuyu bırakmış siz ilerletiyorsunuz.Sen savunuyorsun ben sana diyorumki portla ilgisi yok @Ramadon portla çözmüş. Artık konuyu kapayalım konu sahibi çözdü belkide sorunu.

Az önce süperonline aradım Başlat/çalıştıra tıklıyoruz arama yerine CMD yazarak komut istemcisine ipconfig yazarak IPv4......:karşısındaki yazan IP adresimi ve TCP/UDP 27015 27030 Bilgilerini verdim port bağladılar ve sorunum çözüldü.

Az önce süperonline aradım Başlat/çalıştıra tıklıyoruz arama yerine CMD yazarak komut istemcisine ipconfig yazarak IPv4......:karşısındaki yazan IP adresimi ve TCP/UDP 27015 27030 Bilgilerini verdim port bağladılar ve sorunum çözüldü.
Çözümü bulduysan tamamdır.
Konuyu açan kişiden rica ediyoruz.Arkadaş internetini aramış herhalde müşteri hizmetlerini bağlamışlar.Bunu yaparsanız sorun çözülür.Ricamızda şu Yoruma Konu kapansın veya Konu kilitlensin diye yorum atsın.

Arkadaşlar ben bu sorunu bu şekilde çözdüm umarım ki sizler için faydalı olur..
Radamon çok sağ ol. Dediğin gibi müşteri hizmetleri aradım ve dediğin port numaralarını verdim sorun çözüldü.
fakat mesaj ekinde bulunan görseldeki gibi girilmiş Lobideki sıkıntıyı aştım ama aklıma takıldı bu numaralar normal mi?
Adsız.png

bende arayıp port yönlendirerek çözdüm kendiniz yapmayın uğraşmayın 2 dkda yapıyorlar zaten ayrıca steam indirme hızım ve lobi hızım acayip arttı eskisinden bile iyi şimdi çok teşekkürler.

PUBG'de lobiye dönerken donuyor ve lobiyi yenilediğimde düzeliyor ama birkaç saniye beklemem gerekiyor ki lobiyi yenile seçeneğinin çıkması gerekiyor. Alttaki ekranda takılıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
  • Windows sürümüm: 8.1 Pro
  • Ekran Kartım: GTX970
Eki Görüntüle 394410
bu sorunun cevabını net olarak çözdüm %100 işe yarıyor.
Tek yapmanız gereken.Bir tane oturum açmak. ama açtığınız oturum admin olması gerekiyor.
Sonra açtığınız oturumdan pubg ye girin düzeliyor.%100 Çalışıyor. ama oturum açmam diyorsanız bu hatayı almayı devam edersiniz başka çözümü yok bunun..
(Lobiye dönerken donmanın çözümü)bu sorunun cevabını net olarak çözdüm %100 işe yarıyor.
Tek yapmanız gereken.Bir tane oturum açmak. ama açtığınız oturum admin olması gerekiyor.
Sonra açtığınız oturumdan pubg ye girin düzeliyor.%100 Çalışıyor. ama oturum açmam diyorsanız bu hatayı almayı devam edersiniz başka çözümü yok bunun..
Aynı sorun ben de dahil çoğu kişide devam ediyor bununla ilgili konu açılmış zaten. Şimdiye kadar bir çözüm üretemedik ama internet, modem yada süperonline kullanıyorsan süperonline dan kaynaklanıyor sistemle bir alakası yok çünkü. Lütfen TTNet kullanıyorum de :) Bide bunuınla uğraşmayalım. Aynı zamanda farklı online oyunlar oynuyor musun? Ben FIFA 19 oynuyorum online FUT maçlarından sonra dönerken PUBG de olduğu gibi takılıyor 10-15 sn. Bekleyeceğiz artık

Son düzenleme:
selamın aleyküm. aynı sorunu şu anda bende yaşıyorum süperonline müşteri hizmetlerini aradım port yönlendirmesi yapamadılar. Birisi bana yardımcı olabilir mi vereceğim port bilgilerini yanlış veriyorum sanırım.

Geri
Yukarı