PUBG mi, Rainbow Six Siege mi alınmalı?

Arkadaşlarınla birlikte alacaksan R6S, tek oynayacaksan PUBG öneririm.
Sebebi ise R6S'i tek başına oynamanız kanser olmanıza neden olabilir. PUBG'yi tek başına da zevk alarak oynayabilirsin.
Bu arada R6S Starter Edition kesinlikle önermem.

PUBG'yi mi, Rainbow Six Siege'yi mi almalıyım? Hangisini önerirsiniz ?
Rainbow Six Siege 60 saat kadar oynadım. Sonuç olarak kanser olup yakın çevreme kızdım ve onları kendimden uzaklaştırdım. R6S alacaksan eğer şunu söyleyebilirim. Seni üçyüz seviye bir adamla eşleştiriyor ve ne yazık ki hiçbir şansın yok. Hem karşıdaki sıkılıyor hem sen. Anlayacağın eşleştirme sistemi berbat.

Her açıdan düşünürsek R6 Siege almalısın çünkü sıkılıp oyunu bırakma olasılığın diğer oyunlardan çok farklı tek başına da oynasan gene sıkılmazsın çünkü oyun içinde sanki kendi arkadaşınmış gibi takım arkadaşlarınla kulaklıkla konuşma artısı var. Ama gene de biraz daha para biriktirip PUGB almanı öneririm.

Ben ikiside diyorum cidden kararsız kaldım ben R6S 1000 saat kadar tek başıma oynamam var PUBG yeni aldım o da tek olarak şu ana kadar fena değil. Ne diyeceğimi bilemedim doğrusu. :D

Rainbow Six Siege 60 saat kadar oynadım. Sonuç olarak kanser olup yakın çevreme kızdım ve onları kendimden uzaklaştırdım. R6S alacaksan eğer şunu söyleyebilirim. Seni üçyüz seviye bir adamla eşleştiriyor ve ne yazık ki hiçbir şansın yok. Hem karşıdaki sıkılıyor hem sen. Anlayacağın eşleştirme sistemi berbat.
O sana denk gelmiş bir şey, insanları yanlış bilgilendirme.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı