PUBG MOBILE desteklenmeme sorunu

Mehmet1341

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Okuyorum
Arkadaşlarımın telefonunda PUBG MOBILE gördüm. Ben de tabletime indireyim dedim ama Google Play'de çıkmadı. APK denedim cihazınız desteklemiyor dedi. Oyun için gereken Android sürüm 4.3, benim Android sürümüm 5.1.1. Lütfen yardım edin :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her uygulama ve oyun, her donanımı desteklemez. Muhtemelen eski veya giriş seviyesi bir tabletiniz var. Donanımı desteklenmiyor.
Her uygulama ve oyun, her donanımı desteklemez. Muhtemelen eski veya giriş seviyesi bir tabletiniz var. Donanımı desteklenmiyor.

Çözüm
Cihazınız RAM sıkıntılı ise bu sorun gayet normal. Hem bu oyun daha yeni sayılır. Optimize edilse bile oynanması çok zor. En düşük grafiklerde oynamama rağmen oyun 5 dakika sonra kasıyor donuyor.

Cihazınız RAM sıkıntılı ise bu sorun gayet normal. Hem bu oyun daha yeni sayılır. Optimize edilse bile oynanması çok zor. En düşük grafiklerde oynamama rağmen oyun 5 dakika sonra kasıyor donuyor.
Yani abi ben PUBG Mobile oynayamıyacakmıyım? Bilgisayarım var ordan Tencent Gaming Buddy denedim bu seferde her taraf beyaz oluyor. Artık hayal bana demek. Neyse yapacak bişey yok hepinize teşekkür ederim :(

Merhaba cihazim Samsung Galaxy A3 2015. Android'i 5.0.2. PUBG Mobile indiriyor. Giriş yaparken cihazınız şu anda desteklenememektedir fakat daga sonra desteklenenler arasına alınacaktır diyor. 6 ay bekliyorum bir şey yok. Ne yapmam gerekiyor. Oyunu oynamak istiyorum. S4 mini bile destekliyor.

Yani abi ben PUBG Mobile oynayamayacak mıyım? Bilgisayarım var oradan Tencent Gaming Buddy denedim bu seferde her taraf beyaz oluyor. Artık hayal bana demek. Neyse yapacak bir şey yok hepinize teşekkür ederim :(

Biraz gec oldu ama PUBG Mobile Lite deneyebilirsin.

PUBG surekli desteklemiyor hatası weriyor. Telefonum A206 yeni cikmis bir telefon sıfır aldım. Android surumu 8.1.0 ama hala ayni hatayi alıyorum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı