PUBG Mobile emülatör 90 FPS ama akıcı değil

Berko64

Decapat
Selamlar, PUBG Mobile emülatör oynuyorum ve 90 FPS modu aktif, sürekli olarak 83-84 FPS'lerde gezmekte fakat çoğu zaman akıcı değil. Telefonumda 60 FPS yağ gibi oynadığım oyunu PC'den 83FPS'le akıcı oynayamıyorum. Özellikle oyunda araba sürerken bariz bir ping gibi bir şey var. Çözüm önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, PUBG Mobile emülatör oynuyorum ve 90 FPS modu aktif, sürekli olarak 83-84 FPS'lerde gezmekte fakat çoğu zaman akıcı değil. Telefonumda 60 FPS yağ gibi oynadığım oyunu PC'den 83FPS'le akıcı oynayamıyorum. Özellikle oyunda araba sürerken bariz bir ping gibi bir şey var. Çözüm önerisi olan var mı?

Monitörünüz 60Hz mi? Eğer öyleyse 60 FPS hissedersin fakat ping giriyor olabilir.

Monitörünüz 60Hz mi? Eğer öyleyse 60 FPS hissedersin fakat ping giriyor olabilir.
Monitör 144Hz. Tüm hz değerlerini denedim en iyisi 144 fakat bir gelişme yok.
Bilmiyorum, bende grafik akıcı, kare hızı aşırıda olunca genel olarak 84 fps alıyorum ve kasma yaşanmıyor. Anlık olarak bazen pingimin yükseldiği oluyor tabi bazı zamanlar. Gtx1050 ti ekran kartım var bide. Şuan için öyle üst seviye bir kart falanda değil.
Rica etsem Emülatör grafik kısmının ayarlarını atabilir misiniz? OpenGL+ ve DirectX+ kısmından bahsediyorum.

Rica etsem Emülatör grafik kısmının ayarlarını atabilir misiniz? OpenGL+ ve DirectX+ kısmından bahsediyorum.
Directx+ değil Directx seçili. İşlemci otomatikte, Hafıza 8 GB veriyorum. Grafik kalitesi HD, kare hızı aşırı. Dahili ekran kartına öncelik tanı kısmındaki tikide kaldırın. Diğer 3 şey seçili kalabilir.
Benim böyle ayarlar.

Ne yaptınız acaba sorunu çözebildiniz mi? Bende de i7 4790k var, benzer durumları bende yaşıyorum.75-80 FPS bile alsam, sanki shuttering gibi bir şey hissettiriyor. Bunu şöyle ifade edebilirim, bisiklet sürerken ayağınızı yerde sürürseniz hızınız yavaşlar veya denk gelirse hafif geriye çekme hissi yaratır. Onun gibi sanki 80 FPS değilde 40 FPS lerde oynuyor gibi hissettiriyor. Bende sırf bu yüzden anakartı, işlemciyi, rami komple yenilesem mi diye bir aralar baya düşünmüştürm. Yeni işlemci olarak Ryzen 3600 düşünüyordum. Şimdi bu işlemcide de mi bu emülatör uygun çalışmıyor?

Ryzen5 3600
GTX 1660 SUPER

50mb internet ile 44ms oynuyorum. İnternele alakalı herhangi bir problem olmadığına eminim.

Kare hızı akıcıda evet, tamam emülatör de youtuberlarla aynı akıcılıkta değil onlar da emülatörden oynuyor sonuçta.

aynı sisteme bende sahibim
ryzen5 3600x
gtx 1660s
32gb ram
250gb ssd 530/530
83 81 fps alıyorum

Geri
Yukarı