PUBG Mobile 90 FPS emülatör sorun çıkartır mı?

Hasan26

Femtopat
Daha fazla  
Taş kafanın 7 ay önce yüklediği videodaki emülatör linkinden indirdim oyun şu an indirildi fakat sorun olur mu bilemedim. Son sürümü olmadığı için bunla oynasam sorun olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu 90 FPS emülatörün yeni sürümü çıktı 2-3 ay önce. Onu indirin.

Hocam version seçimini default olarak seçip indirin. Emülatörün içinde Türkçe dil desteği var.
Hocam gene aynı sorun bu tuşlar neden yukarda ve kare hızını göster yok. Yeni güncellememi geldi emülatöre yoksa yeni format attırdım bugün windows 10 yeni kuruldu windows güncellemeleriyle mi alakalı?
Hocam version seçimini default olarak seçip indirin. Emülatörün içinde Türkçe dil desteği var.
Tamamdır hocam sanırım gameloop güncellenmis ondan tuşlar yukarda kare hızını gösteri buldum iyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• IMG20210608215127.jpg
    IMG20210608215127.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Hocam gene aynı sorun bu tuşlar neden yukarıda ve kare hızını göster yok. Yeni güncellememi geldi emülatöre yoksa yeni format attırdım bugün Windows 10 yeni kuruldu Windows güncellemeleriyle mi alakalı?

Tamamdır hocam sanırım GameLoop güncellenmis ondan tuşlar yukarıda kare hızını gösteri buldum iyi akşamlar.

Evet kare hızını açmak için sağ üste 3 çizgiye tıklayın. Göreceksiniz 90 FPS olduğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı