PUBG Mobile Emulator harici Nvidia ekran kartıyla çalıştırma

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
AMD için çekmiştim. Sistem bulunca Nvidia için de çektim. Nvidia sistemlerde oyun otomatik olarak harici GPU'dan çalışabiliyor. O yüzden PUBG Mobile zaten harici ekran kartıyla çalışıyorsa bu ayarları yapmanıza gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer oyunları harici ekran kartıyla çalıştırmak için de aynı yöntemi uygulayabilirsiniz: Oyunları Harici Ekran Kartı ile Çalıştırma - Technopat

Bu konuda yardımcı olan arkadaşa bağış yapmak isterim.
Acer nıtro 5 i7 9.nesil gtx 4 gb 1650 ekran kartı mevcut.Ne kadar uğraşsam da cpu %30-35 arası intel ekran kartı %20-30 nvidia ekran kartı ise %5 ile 15 arası o da stabil bile değil.
nvidia.png

Bu konuda yardımcı olan arkadaşa bağış yapmak isterim.
Acer nıtro 5 i7 9.nesil gtx 4 gb 1650 ekran kartı mevcut.Ne kadar uğraşsam da cpu %30-35 arası intel ekran kartı %20-30 nvidia ekran kartı ise %5 ile 15 arası o da stabil bile değil.Eki Görüntüle 828738
Konuda belirtilen ayarları uyguladın mı? NVIDIA denetim masasından ekran görüntüsü atabilir misin bunu yaptığına dair?

1610332441795.png
NVIDIA Denetim Masası'nın sağlıklı çalıştığını düşünmüyorum. Yüksek performanstan otomatik entegreye alınca sanki daha iyi oluyor bazen. Grafik ayarları kısmından da oyunu ekliyorum yine de faydası yok :)

Geri
Yukarı