PUBG Mobile FPS Düşmesi Sorunu

Bende dizustu mevcut. i5 6200U GT940M 2 GB ve 8 GB RAM var. Ben asagi yukari GTA 5'te Full orta arasi 50-60FPS aliyorum fakat bundaki FPS droplarindan oyun resmen cekilmiyor. Ana menude yani lobide 59-60 FPS oyun akiyor. Fakat oyun baslayinca droplar sık sık drop oluyor. 55-60-36-27-42-53 gibi boyle sacma sapan gidip geliyor. Sabit 50 FPS verse kabulum ayarlar en dusukte benim de yapmadigim ayar kalmadi ama can sikmaya basladi artik.

Kardeşim bende dizüstü i5(7.nesil) 16 GB RAM 2 GB ekran kartı var bilgisayarı ilk açıp PUBG Mobile oynadığımda 58-59 FPS alıyorum sonra ısınınca 70-80 derece olunca 25-30 FPS'lere kadar düşüyor bu laptoplarda bir sorun ısınınca FPS düşmesi masaüstü bilgisayarlarda ısınınca FPS düşmesi yemiyor diyeceğim tek kelimeyle: Bilgisayar işlemcisini orta derecede sıcaklıkta tutmaya çalış.
bende dizustu mevcut. i5 6200U gt940m 2gb ve 8gb ram var. ben asagi yukari gta5 te full orta arasi 50-60fps aliyorum fakat bundaki fps droplarindan oyun resmen cekilmiyor. ana menude yani lobide 59-60 fps oyun akiyor. fakat oyun baslayinca droplar sık sık drop oluyor. 55-60-36-27-42-53 gibi boyle sacma sapan gidip geliyor. sabit 50 fps verse kabulum ayarlar en dusukte benimde yapmadigim ayar kalmadi ama can sikmaya basladi artik.
bende dizustu mevcut. i5 6200U gt940m 2gb ve 8gb ram var. ben asagi yukari gta5 te full orta arasi 50-60fps aliyorum fakat bundaki fps droplarindan oyun resmen cekilmiyor. ana menude yani lobide 59-60 fps oyun akiyor. fakat oyun baslayinca droplar sık sık drop oluyor. 55-60-36-27-42-53 gibi boyle sacma sapan gidip geliyor. sabit 50 fps verse kabulum ayarlar en dusukte benimde yapmadigim ayar kalmadi ama can sikmaya basladi artik.

Arkadaşlar herkese merhaba elimde Casper bir notebook var ve PUBG Mobile Tencent Emulator ile oynarken FPS 5-10'a düşüyor normaldeki FPS ise 35-40.

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
CPU: Intel Core i5 3210m 2.50 GHz
RAM: 8GB
GPU: Intel HD Graphics 4000 / 1792MB
arkadaşlar atacağım linkde yapılanları yapın olıcak youtube linkidir benim çöp gibi bir pc im var i5 işlemci 8 gb ram falan onda 90 alamıyorum ama eskiden çok kötü fps drobu yiyodum artık bu sıkıntı çözüldü link :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ayni sorun bendede mevcut denemedigim
yontem kalmadi ana menude fps59-60 fakat oyunda drop yiyorum ve fps surekli degisiyor. bi arkadasin videosunda gordum windows8.1 kurun win10 ile uyumlu calismiyor diyordu ve bayada iddiali konusuyodu. fakat bi pubg icin win10 dan 8.1 e gecmeyi mantikli bulmadim ve deneyemedim.
2021 den geliyorum çözdunmü sorunu
ayni sorun bendede mevcut denemedigim
yontem kalmadi ana menude fps59-60 fakat oyunda drop yiyorum ve fps surekli degisiyor. bi arkadasin videosunda gordum windows8.1 kurun win10 ile uyumlu calismiyor diyordu ve bayada iddiali konusuyodu. fakat bi pubg icin win10 dan 8.1 e gecmeyi mantikli bulmadim ve deneyemedim.
2021 den geliyorum çözdunmü sorunu

Geri
Yukarı