PUBG Mobile GameLoop Facebook'a girişi yapılmıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sony Vaio VPCEH
i5 2450M
Nvidia 410M
WD Elements 500GB HDD
4x2 Samsung RAM
Windows 11 Pro (debloated)
Meslek
Öğrenci
Merhaba GameLoop emulatörden PUBG Mobile oyununu indirdim. Oyuna girdim, Facebook ile giriş yap dedim ve "hesap güvenliğin için gömülü tarayıcıdan Facebook'a giriş yapmak devre dışıdır. Giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin" hatası çıktı. Çözümü nedir?

1654871657657.png

Merhaba GameLoop emulatörden PUBG Mobile oyununu indirdim. Oyuna girdim, Facebook ile giriş yap dedim ve "hesap güvenliğin için gömülü tarayıcıdan Facebook'a giriş yapmak devre dışıdır. Giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin" hatası çıktı. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 1415132

Facebook hesabından izin vermeyi denedin mi? Ayrıca GameLoop uygulamasından hesap da açmalısın diye biliyorum.

Facebook hesabından izin vermeyi denedin mi? Ayrıca GameLoop uygulamasından hesap da açmalısın diye biliyorum.
Gameloop'u daha yeni kurdum hesap bilgilerimi yazmadım.

Hesap bilgilerinizi yazıp girmeyi dener misiniz? Geri dönüşünüzü bekliyorum.
Girebilsem giriyim giremiyorum malesef.
Şu an Gameloop'tan Play Store'a girdim Facebook'u bulup güncelliyorum.

Play Games ile girmeyi dene olmaz ise PUBG'ye girdiğinde giriş ekranında solda tamir et yazısı çıkmalı bir dene bakalım.

Facebook güncelledim içinde giriş yaptım sonra oyuna girdim ve oldu artık giriş yapabiliyorum yardımınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı