PUBG Mobile GameLoop sık güncelleme alıyor

Yer
Kastamonu
Arkadaşlar, oyuna 2 ayda 1 saçma güncellemeler geliyor.
Örneğin: Böcek modu, Tesla modu, godzilla modu. Böcek modunda motora son 0.2 saniye kala karınca gibi olup adam vuran kişiler oyunumu mahvediyordu.
Tesla güncellemesinde barış g izleyeni olarak trene binip sonra Buggy'e bindiğimizde hasar almıyorduk. Kısacası oyuna Zula ve wolfteama döndürdüler bırakında adam gibi oynayalım güncelleme sorunları ve bugları baş ağrıtıyor gerçekten. Düzelmezse oyunu bırakacağım.
Her güncelleme geldiğinde ayarlarım gidiyor, her güncellemede ayrı sorun.
Böcek modunda F tuşu çalışmıyordu, godzilla modunda Shift tuşu araba Turbo'suna basmıyordu, Tesla modunda tamamen zıplamıyor ve eğilip 1 ve 2 tuşları çalışmıyordu.
Ve her güncellemeden sonra yaklaşık 3,5 - 4 GB dosya indiriyorum. (HD simgeler, haritalar, ses paketi vb)
Yüklediğim dosya boyutlarını her güncellemeden sonra 3,5 - 4 GB daha ekleniyor ve depolama azalıyor. Çözümünü bilecek arkadaş var mıdır?

Ne alaka.
Hocam lütfen konuyu bilmeden yorum yazmayınız.
Yorum yazmak için yazmışsınız gibi geliyor bana.

GameLoop sorunlu bir emulator ve birçok açıdan kötü bu sorun ile ilgili bir çözüm bulamadım veya bildiğim bir yöntem yok. Tencent yakın bir tarihte düzeltecek gibi gözükmüyor.

GameLoop sorunlu bir emulator ve birçok açıdan kötü bu sorun ile ilgili bir çözüm bulamadım veya bildiğim bir yöntem yok. Tencent yakın bir tarihte düzeltecek gibi gözükmüyor.

Hocam bluestackın ve MEmu'nun oyun için ne kadar berbat bir seviyede olduğunu bilmiyorsunuz herhalde.
Hocam lütfen durun.

Geri
Yukarı