Çözüldü PUBG Mobile hesabı nasıl devredilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, birçok kez böyle sorular sordum. PUBG Mobile hesabımı birisi alacak, ben hesabın ona neyini teslim edeceğim acaba? (Hesap Facebook'a bağlı)

Çözüm
Ben ona özel Gmail açayım o zaman hocam.

Hocam peki adam hesaba girdi diyelim ki o kendi Gmail'ini hesaba bağlarken yeni kurduğum Gmail'e kod vb. bir şey gelecek mi?

Hocam hesabi satiyorsunuz galiba.
1.olarak sizin hesaptan tamamen baginizi koparmaniz icin Facebook baglantisini kesmeniz lazim.
2.satacaginiz kisi hesaba girebilmesi icin bir e-posta, telefon numarasi, veya Twitter, vk gibi uygulamalar ile giris yapmasi gerekiyor.
3 siz direk Twitter veya e-posta hesabi acıp PUBG Mobile hesabiniza baglayin, bagladiktan sonra face hesabinizi silebilirsiniz. Yeni bagladiginiz hesabi aliciya verirsiniz, oda hesaba girer(girerken sizin acmis oldugunuz e postaya kod gelecek ama zaten e-posta sifreyi aliciya vereceginiz icin kendi cihazina ekleyip koda ulasabilir) ve isterse Twitter hesabını baglar isterse Google hesabını baglar kendisine kalmis.
Yani kisacasi onun hesaba girerken sizin acmis oldugunuz e postaya kod gelecek onu vermeniz yeterli gerisi aliciya kalmis. Yakininiz degilse ve eger alip satim işiyse dediklerimi onermiyorum para gelmeden hesabi vermeyin :) benim bildigim bu şekilde.

Geri
Yukarı