Çözüldü PUBG Mobile hesabı nasıl devredilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, birçok kez böyle sorular sordum. PUBG Mobile hesabımı birisi alacak, ben hesabın ona neyini teslim edeceğim acaba? (Hesap Facebook'a bağlı)

Çözüm
Ben ona özel Gmail açayım o zaman hocam.

Hocam peki adam hesaba girdi diyelim ki o kendi Gmail'ini hesaba bağlarken yeni kurduğum Gmail'e kod vb. bir şey gelecek mi?

Hocam hesabi satiyorsunuz galiba.
1.olarak sizin hesaptan tamamen baginizi koparmaniz icin Facebook baglantisini kesmeniz lazim.
2.satacaginiz kisi hesaba girebilmesi icin bir e-posta, telefon numarasi, veya Twitter, vk gibi uygulamalar ile giris yapmasi gerekiyor.
3 siz direk Twitter veya e-posta hesabi acıp PUBG Mobile hesabiniza baglayin, bagladiktan sonra face hesabinizi silebilirsiniz. Yeni bagladiginiz hesabi aliciya verirsiniz, oda hesaba girer(girerken sizin acmis oldugunuz e postaya kod gelecek ama zaten e-posta sifreyi aliciya vereceginiz icin kendi cihazina ekleyip koda ulasabilir) ve isterse Twitter hesabını baglar isterse Google hesabını baglar kendisine kalmis.
Yani kisacasi onun hesaba girerken sizin acmis oldugunuz e postaya kod gelecek onu vermeniz yeterli gerisi aliciya kalmis. Yakininiz degilse ve eger alip satim işiyse dediklerimi onermiyorum para gelmeden hesabi vermeyin :) benim bildigim bu şekilde.
Hocam ben yine cok karisik yazdim galiba bu gecelik son kez yazacağım aktif olmam yani
1- siz guvenli bir sekilde e postayi verin adama verirken de soyleyin hesabi 30 gun sonra silersiniz diye
2-sizin korkunuz face in bagli olmasi herhalde, face bilgilerini vermiyeceginiz icin bir sıkıntı yaşamazsiniz siz her turlu onlem icin telefon numaranizi face baglayin
3-parayi aldiktan sonra çok da önemi yok zaten çalmaya calismasin adam, siz parayi aldiktan sonra neyi calmaya calisıcak oda var yani kafaniz rahat olsun
Son olarak da e-posta uzerinden giris yaparak Facebook hesabınızi silmeye calisir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu işe yarar mı sizce?

E postayi şu an bagladiysaniz yapabilirsiniz hocam videonun yorumlarina bakin insanlarin yorumlari olumlu ise yapin dedigim gibi çok da kafaya takmayin parayi almaya bakin siz alim satim yaparken.

Hocam ben yine cok karisik yazdim galiba bu gecelik son kez yazacağım aktif olmam yani
1- siz guvenli bir sekilde e postayi verin adama verirken de soyleyin hesabi 30 gun sonra silersiniz diye
2-sizin korkunuz face in bagli olmasi herhalde, face bilgilerini vermiyeceginiz icin bir sıkıntı yaşamazsiniz siz her turlu onlem icin telefon numaranizi face baglayin
3-parayi aldiktan sonra çok da önemi yok zaten çalmaya calismasin adam, siz parayi aldiktan sonra neyi calmaya calisıcak oda var yani kafaniz rahat olsun
Son olarak da e-posta uzerinden giris yaparak Facebook hesabınızi silmeye calisir misiniz?
Yok hocam canınız sağolsun bu vakitte bana zaman ayırdığınız için minnettarım.

E postayi şu an bagladiysaniz yapabilirsiniz hocam videonun yorumlarina bakin insanlarin yorumlari olumlu ise yapin dedigim gibi çok da kafaya takmayin parayi almaya bakin siz alim satim yaparken.
Hocam Facebook hesabını mı sılmem gerekiyor

Ne demek hocam iş bittigi zaman bilgilendirirseniz iyi olur merk ettim bende bu arada hesabin degeri kac TL.
Hocam hemen atıyorum ilanı (400 veya 350’ye alacak)

Facebook hesabını falan silmem gerekiyorsa yeni Facebook hesabı açıp bağlayayım çünkü önemli bir Facebook hesabıda

Hocam benim uykusuzlugumdan biraz duzensiz yazmis olabilirim kusura bakmayin
1- sizin 2 hesaptan 1 tanesini silebilmeniz icin 2 hesabiniz 30 gün boyunca bagli olmasi lazim(çalınmalara karşı önlem oldugu icin buyuk ihtimalle)
2- 1 hesabi silebilmen icin o hesaptan girmemen lazim yani face silmen icin Google'dan giris yapman lazim ve bu hesabi silebilmen icin 30 gun içerisinde 15 gün aktif gorunmeniz lazim yani alici 1 ay icinde 15 gun sadece oyuna girip ciksa bile oluyor.
3- son adim ise Google'dan giris yapip face hesabını zi silmeniz bu hesabi silince sizin isiniz bitiyor daha o hesaba bulasmazsiniz kendiliginden silinicektir.
SS i okursaniz daha iyi anlayabilirsiniz hocam.

Kisaca e-posta uzerinden giris yaptiginiz hesabin 30 gun boyunca bagli olmasi lazim yani diger ayin 29'u gibi e-posta uzerinden giris saglayarak face silip devam edebilirsiniz bu kadar.

Ya da şu an farklı Facebook hesabı açıp bağlasam olmaz mı? Lütfen cevap verın hocam adam yarın alacak buyuk ıhtımal.

Hocam adama açiklarsaniz eger olabilir hesapla falan ugrasmayin kisaca aciklayin" ben hesabi silemiyorum 30 gun sonra Facebook hesabını silebilir misiniz diye rica edebilirsiniz" hocam adam tanidiginizmi acaba yoksa yabancimi tanidiksa sıkıntı olmaz.

Facebook hesabinizada telefon numarasini baglayin hocam bir sikinti durumunda çalinmamasi icin(en kotu ihtimali soyluyorum boyle bir sey olmaz buyuk ihtimalle) alan adam çokta takmaz ztn siler kendisi
Hocam 30 gün sonra Facebook hesabını silebilir misiniz yazmışsınız da silmekten kastınız nedir anlamadım.Maalesef tanımadığım hocam ya :(

Hocam videoyu uygulayin ama hesabiniz şu an e postaya bagli ise yapin yani sadece Facebook bagli ise yapmayin karambole gitmesin hesap.
E postaya bağlı hocam

Yaptım ama hiç bir işe yaramadı :( Hesaba bir şey olmaz değil mi hocam

Facebook hesabını falan silmem gerekiyorsa yeni Facebook hesabı açıp bağlayayım çünkü önemli bir Facebook hesabıda

Hocam 30 gün sonra Facebook hesabını silebilir misiniz yazmışsınız da silmekten kastınız nedir anlamadım.Maalesef tanımadığım hocam ya :(

E postaya bağlı hocam

Yaptım ama hiç bir işe yaramadı :( Hesaba bir şey olmaz değil mi hocam
Ya hocam aklımda ki şey şu:Adama hesabı vereyim zaten Gmail bağlı Facebook hesabının bağlı olduğunu onun için 30 gün sonra kendi bilgilerini bağlayabilrisin diye adama açıklayacağım.Her şeyi şuan kafama oturttum ama gir çık meselesini anlamadım

İzninizle tekrar anlatabilirseniz adama hesabı verdikten sonra beklıyeyıp meler yapacağını söyleyeceğim.Bu arada çok teşekkür ederim bana yardım ettiğiniz için :)

Son düzenleme:
Facebook hesabını falan silmem gerekiyorsa yeni Facebook hesabı açıp bağlayayım çünkü önemli bir Facebook hesabıda.

Hocam 30 gün sonra Facebook hesabını silebilir misiniz yazmışsınız da silmekten kastınız nedir anlamadım. Maalesef tanımadığım hocam ya :(

E postaya bağlı hocam.

Yaptım ama hiçbir işe yaramadı :( hesaba bir şey olmaz değil mi hocam.

Ya hocam aklımda ki şey şu: Adama hesabı vereyim zaten Gmail bağlı Facebook hesabının bağlı olduğunu onun için 30 gün sonra kendi bilgilerini bağlayabilrisin diye adama açıklayacağım. Her şeyi şu an kafama oturttum ama gir çık meselesini anlamadım.

İzninizle tekrar anlatabilirseniz adama hesabı verdikten sonra beklıyeyıp meler yapacağını söyleyeceğim. Bu arada çok teşekkür ederim bana yardım ettiğiniz için :)

Hocam face hesabını degil baglantisini sileceksiniz gir cik meselesi ise ssdeki seyden bahsediyorum diyor ki"kullanici 30 gun içerisinde 15 gun oyuna girmis olmasi lazim" diyor yani 1 cik gir (1 kere bile oyuna girip oyunda 5 sn aktif gozukseniz ) yeterli olur yani şu anda bildigim kadariyla da sizin e-posta ve Facebook bagli herhalde. Benim hesapta face, Twitter, epista, tel no bagli, adam aldigi zaman kendi bir sosyal medya hesabını baglayabilir.

Hocam peki 30 gunun 15 gununde aktıf olsan da olmaz mı

Şuan da alıcıya durumu anlatıyorum

Hocam face hesabını degil baglantisini sileceksiniz gir cik meselesi ise ssdeki seyden bahsediyorum diyor ki"kullanici 30 gun içerisinde 15 gun oyuna girmis olmasi lazim" diyor yani 1 cik gir (1 kere bile oyuna girip oyunda 5 sn aktif gozukseniz ) yeterli olur yani şu anda bildigim kadariyla da sizin e-posta ve Facebook bagli herhalde. Benim hesapta face, Twitter, epista, tel no bagli, adam aldigi zaman kendi bir sosyal medya hesabını baglayabilir.
Hocam harbi dediklerinizi şimdi anlamaya başladım :D Uykudan dolayıydı herhalde :(

Hocam 30 günü beklemeden sadece 15 gün gir çık yapsak da olmaz mı

Son düzenleme:
Hocam peki 30 gunun 15 gununde aktıf olsan da olmaz mı

Şuan da alıcıya durumu anlatıyorum

Hocam harbi dediklerinizi şimdi anlamaya başladım :D Uykudan dolayıydı herhalde :(

Hocam 30 günü beklemeden sadece 15 gün gir çık yapsak da olmaz mı
Bilmiyorum hocam orada yazdiklarina gore 30 gun sure lazim

Geri
Yukarı