Çözüldü PUBG Mobile hesabı nasıl devredilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, birçok kez böyle sorular sordum. PUBG Mobile hesabımı birisi alacak, ben hesabın ona neyini teslim edeceğim acaba? (Hesap Facebook'a bağlı)

Çözüm
Ben ona özel Gmail açayım o zaman hocam.

Hocam peki adam hesaba girdi diyelim ki o kendi Gmail'ini hesaba bağlarken yeni kurduğum Gmail'e kod vb. bir şey gelecek mi?

Hocam hesabi satiyorsunuz galiba.
1.olarak sizin hesaptan tamamen baginizi koparmaniz icin Facebook baglantisini kesmeniz lazim.
2.satacaginiz kisi hesaba girebilmesi icin bir e-posta, telefon numarasi, veya Twitter, vk gibi uygulamalar ile giris yapmasi gerekiyor.
3 siz direk Twitter veya e-posta hesabi acıp PUBG Mobile hesabiniza baglayin, bagladiktan sonra face hesabinizi silebilirsiniz. Yeni bagladiginiz hesabi aliciya verirsiniz, oda hesaba girer(girerken sizin acmis oldugunuz e postaya kod gelecek ama zaten e-posta sifreyi aliciya vereceginiz icin kendi cihazina ekleyip koda ulasabilir) ve isterse Twitter hesabını baglar isterse Google hesabını baglar kendisine kalmis.
Yani kisacasi onun hesaba girerken sizin acmis oldugunuz e postaya kod gelecek onu vermeniz yeterli gerisi aliciya kalmis. Yakininiz degilse ve eger alip satim işiyse dediklerimi onermiyorum para gelmeden hesabi vermeyin :) benim bildigim bu şekilde.
Hocam bazi gereksinimler varmiş silmek icin e-posta uzerinden girilmesi lazim ve 2 hafta gibi bir sure beklemeniz lazim yeni bagladiginiz icin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230629_021328_PUBG MOBILE.jpg
    Screenshot_20230629_021328_PUBG MOBILE.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20230629_021446_PUBG MOBILE.jpg
    Screenshot_20230629_021446_PUBG MOBILE.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 131
Hocam yani ne yapmam gerek şu durumda acaba?

Hocam SS de gorundugu gibi beklemeniz lazim ancak yine de alici e-posta uzerinden girebilir hesaba sure dolunca faceboogu silersiniz. E-posta uzerinden girdigi zaman sizin faceniz ile herhangi bir bagi olacagini sanmiyorum size kalmis isterseniz e postayla giris yapabilir alici.

Son düzenleme:
Hocam SS de gorundugu gibi beklemeniz lazim ancak yine de alici e-posta uzerinden girebilir hesaba sure dolunca faceboogu silersiniz. E-posta uzerinden girdigi zaman sizin faceniz ile herhangi bir bagi olacagini sanmiyorum size kalmis isterseniz e postayla giris yapabilir alici.
Hocam o zaman şöyle yapayım:Adama gmail ile birlikte hesabı vereyim sonra nasıl FaceBook'u sılebılırım ?

Çünkü hesap adamda olacak

Hocam o zaman şöyle yapayım: Adama Gmail ile birlikte hesabı vereyim sonra nasıl Facebook'u sılebılırım?

Çünkü hesap adamda olacak.

Hocam dedigim gibi zaman lazim onun icin adam guvenilir ise verin sıkıntı olmaz hacker falan degilse sizin face hesabinizla ilgilenmez zaten satarken durumu iza edersiniz veyahut 30 gun dolunca girer silersiniz hesabi. Google girdigi zaman zaten sizin hesabiniza erisimi olamaz hesabiniza erisim olmasi icin bilgilerinin onda olmasi lazim.

Hocam Facebook hesap bağını silmem için 30 gün mü gerekiyor 7 mi?

Hocam SS de sıralı zaten her şey sizden istedigi e postali hesabi yeni bagladiginiz icin 30 gun boyunca beklemeniz lazim bu 30 gunde son 15 gun boyunca e-posta ile her gün gir cik yapin ondan sonra oyuna e-posta uzerinden girerek Facebook hesabinizi silin
Sildikten sonra 7 gun icinde oyuna Facebook uzerinden girmemeniz gerekiyor girerseniz gecersiz sayiliyor.

Hocam SS de sıralı zaten her şey sizden istedigi e postali hesabi yeni bagladiginiz icin 30 gun boyunca beklemeniz lazim bu 30 gunde son 15 gun boyunca e-posta ile her gün gir cik yapin ondan sonra oyuna e-posta uzerinden girerek Facebook hesabinizi silin
Sildikten sonra 7 gun icinde oyuna Facebook uzerinden girmemeniz gerekiyor girerseniz gecersiz sayiliyor.
Ya hocam delireceğim hiç bir şey anlamıyorum (sizden kaynaklı değil benim salaklığım) siz gayet iyi anlattınız
e-posta ile her gün gir cik yapin ondan sonra oyuna e-posta uzerinden girerek Facebook hesabinizi silin
Sildikten sonra 7 gun icinde oyuna Facebook uzerinden girmemeniz gerekiyor girerseniz gecersiz sayiliyor. bu kısımdan hiç bir şey anlamadım.Teknoloji cahili olmak ne zor :(

Ya hocam delireceğim hiç bir şey anlamıyorum (sizden kaynaklı değil benim salaklığım) siz gayet iyi anlattınız
e-posta ile her gün gir cik yapin ondan sonra oyuna e-posta uzerinden girerek Facebook hesabinizi silin
Sildikten sonra 7 gun icinde oyuna Facebook uzerinden girmemeniz gerekiyor girerseniz gecersiz sayiliyor. bu kısımdan hiç bir şey anlamadım.Teknoloji cahili olmak ne zor :(
gir çık tan kastınız nedır anlamadım :/

Ya hocam ben adama gmail ile birlikte versem Facebook'a bağlı olsa 1 ay sonra hesaba giriş yapıp facebook bağlantılarını sılsem hesaptan cıksam olmaz mı ?

Ya da şuan farklı facebook hesabı açıp bağlasam olmaz mı ? Lütfen cevap verın hocam adam yarın alacak buyuk ıhtımal

Son düzenleme:
Ya hocam delireceğim hiçbir şey anlamıyorum (sizden kaynaklı değil benim salaklığım) siz gayet iyi anlattınız
E-posta ile her gün gir cik yapin ondan sonra oyuna e-posta uzerinden girerek Facebook hesabinizi silin.
Sildikten sonra 7 gun icinde oyuna Facebook uzerinden girmemeniz gerekiyor girerseniz gecersiz sayiliyor. Bu kısımdan hiçbir şey anlamadım. Teknoloji cahili olmak ne zor :(

Gir çıktan kastınız nedır anlamadım :/

Hocam benim uykusuzlugumdan biraz duzensiz yazmis olabilirim kusura bakmayin
1- sizin 2 hesaptan 1 tanesini silebilmeniz icin 2 hesabiniz 30 gün boyunca bagli olmasi lazim(çalınmalara karşı önlem oldugu icin buyuk ihtimalle)
2- 1 hesabi silebilmen icin o hesaptan girmemen lazim yani face silmen icin Google'dan giris yapman lazim ve bu hesabi silebilmen icin 30 gun içerisinde 15 gün aktif gorunmeniz lazim yani alici 1 ay icinde 15 gun sadece oyuna girip ciksa bile oluyor.
3- son adim ise Google'dan giris yapip face hesabını zi silmeniz bu hesabi silince sizin isiniz bitiyor daha o hesaba bulasmazsiniz kendiliginden silinicektir.
SS i okursaniz daha iyi anlayabilirsiniz hocam.

1- sizin 2 hesaptan 1 tanesini silebilmeniz icin 2 hesabiniz 30 gün boyunca bagli olmasi lazim(çalınmalara karşı önlem oldugu icin buyuk ihtimalle)
2- 1 hesabi silebilmen icin o hesaptan girmemen lazim yani face silmen icin Google'dan giris yapman lazim ve bu hesabi silebilmen icin 30 gun içerisinde 15 gün aktif gorunmeniz lazim yani alici 1 ay icinde 15 gun sadece oyuna girip ciksa bile oluyor.
3- son adim ise Google'dan giris yapip face hesabını zi silmeniz bu hesabi silince sizin isiniz bitiyor daha o hesaba bulasmazsiniz kendiliginden silinicektir.

Kisaca e-posta uzerinden giris yaptiginiz hesabin 30 gun boyunca bagli olmasi lazim yani diger ayin 29'u gibi e-posta uzerinden giris saglayarak face silip devam edebilirsiniz bu kadar.

Ya da şu an farklı Facebook hesabı açıp bağlasam olmaz mı? Lütfen cevap verın hocam adam yarın alacak buyuk ıhtımal.

Hocam adama açiklarsaniz eger olabilir hesapla falan ugrasmayin kisaca aciklayin" ben hesabi silemiyorum 30 gun sonra Facebook hesabını silebilir misiniz diye rica edebilirsiniz" hocam adam tanidiginizmi acaba yoksa yabancimi tanidiksa sıkıntı olmaz.

Kisaca e-posta uzerinden giris yaptiginiz hesabin 30 gun boyunca bagli olmasi lazim yani diger ayin 29'u gibi e-posta uzerinden giris saglayarak face silip devam edebilirsiniz bu kadar.

Ya da şu an farklı Facebook hesabı açıp bağlasam olmaz mı? Lütfen cevap verın hocam adam yarın alacak buyuk ıhtımal.

Hocam adama açiklarsaniz eger olabilir hesapla falan ugrasmayin kisaca aciklayin" ben hesabi silemiyorum 30 gun sonra Facebook hesabını silebilir misiniz diye rica edebilirsiniz" hocam adam tanidiginizmi acaba yoksa yabancimi tanidiksa sıkıntı olmaz.
Facebook hesabinizada telefon numarasini baglayin hocam bir sikinti durumunda çalinmamasi icin(en kotu ihtimali soyluyorum boyle bir sey olmaz buyuk ihtimalle) alan adam çokta takmaz ztn siler kendisi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230629_021446_PUBG MOBILE.jpg
    Screenshot_20230629_021446_PUBG MOBILE.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:

Geri
Yukarı