PUBG Mobile hesabı tek maçlık hileden ban yer mi?

NoUsername

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Uzun süredir emulatörden PUBG Mobile oynuyorum. Hesabım Fatih. Ben okuldayken komşu, çocuğunu bize bırakmış. Açmış bilgisayarı benim şifreyi falanda söylemiş ablam. PUBG Mobile oynamış ve Fatih olunca iyi oynayan rakipler gelince hep ölmüş. Sonra hile açmış. 1 el oynadım dedi. Hesabımda şu an bir şey yok. İlerleyen zamanlarda ban yer miyim?

Selamünaleyküm. Uzun süredir emulatörden PUBG Mobile oynuyorum. Hesabım Fatih. Ben okuldayken komşu, çocuğunu bize bırakmış. Açmış bilgisayarı benim şifreyi falanda söylemiş ablam. PUBG Mobile oynamış ve Fatih olunca iyi oynayan rakipler gelince hep ölmüş. Sonra hile açmış. 1 el oynadım dedi. Hesabımda şu an bir şey yok. İlerleyen zamanlarda ban yer miyim?

Eğer ileriki zamanlarda iyi oynamanızdan ya da rakip pislik olması için rapor ederse ve hesabınız , eski maçlarınız vb incelenirse ban yeme ihtimaliniz var.

Hocam hemen şifre değiştir o çocuk siz yokken oynamak için gelir.

Demek komşu çocuk sizin eve gelmiş sizinkilerden bilgisayar şifresini almış sonrada ölüyorum diye hile açmış. Bu sanki sensinde komşu çocuğuna sallıyorsun gibi geldi hocam. 😂

Geri
Yukarı