PUBG Mobile Hesabım Çalındı

İşletim sistemi
Windows 10

ArdaTR564

Hectopat
Yer
/dev/sda2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu olay bugün yaşandı. Biri hesabınıza girdi diye bir uyarı geldi ve beni hesabımdan attı. Hesaba girmeye çalışıyorum fakat giremiyorum. Hesaba giremiyorum yani. Yan hesabıma girip baktım imzayı "hesabını Çaldım" olarak değiştirmiş. Ne yapmalıyım?

resim.jpg

Sözde ''Uc GENERATOR'' tarzı sitelere inanmaya devam edin . Millet babasının hayrına para yatırıyor zaten . İnsanlar zor şifre seçin demekten yoruldu . Kusura bakmayın ama her insan dikkatsizliğin bedelini er ya da geç öder . Ayrıca hesabı geri alabileceğinizi sanmıyorum . Facebook ise hiç alamazsın ancak Google ile bağlıysa önceden oyuna para yatırdıysan alabilirsin hesabını.

Hesabının mailini falan hatırlıyor musun?
Hatırlıyorum
Geçmiş olsun acı bir şey olmalı :(
Evet, herkes istediği gibi her şeyi yapıyor maalesef :(. Ahirette görürler cezasını.
Sözde ''Uc GENERATOR'' tarzı sitelere inanmaya devam edin . Millet babasının hayrına para yatırıyor zaten . İnsanlar zor şifre seçin demekten yoruldu . Kusura bakmayın ama her insan dikkatsizliğin bedelini er ya da geç öder . Ayrıca hesabı geri alabileceğinizi sanmıyorum . Facebook ise hiç alamazsın ancak Google ile bağlıysa önceden oyuna para yatırdıysan alabilirsin hesabını.
Öyle sitelere giriş yapmadım. Hesabım Gmail'e bağlıymış.
Soğuk su içmekle başlayabilirsin.

Şaka bir yana ne yaptında çaldırdın oyuna girişte ne ile bağlanıyorsan onun şifresini değiştirmeye çalış. Eğer değiştiremiyorsan desteğe ulaş.
Şifremi değiştiriyorum. Gmail ile bağlanıyorum hesabıma. Daha doğrusu Google Play Games ile.
UC hilesi yapan sitelere hesabının bilgilerini mi verdin?
Öyle sitelere giriş bile yapmadım.
Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz. PUBG'deki şifremi ve Gmail şifremi değiştirdim. Artık hesabıma giriş sağlayabiliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı