PUBG Mobile için en hızlı emülatör

Mehmet Can

Decapat
Arkadaşlar PUBG Mobile emülatör oynuyorum. (GameLoop.) oyunumda son zamanlar haritada anlık silinip geri yüklenen ögeler oluştu. Çimler, arabalar, evler yanıp sönüyordu resmen. GameLoop'u tamir et dediğimde tekrar girdim ama yine aynısıydı. Şimdi oyunu sildim, tekrar yükleyeceğim fakat aynı emülatörü mü yükleyeyim? Sizce en sorunsuz ve FPS açısından en iyi emülatör hangisidir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim:
i3 7100 3.90 GHz işlemci.
AMD Radeon HD 6870 1GB GDDR5 256 Bit ekran kartı.
8+4 toplamda 12 GB DDR4 RAM.
480 GB SSD.
Windows 10 Home 64 Bit (sürüm 1909).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz olay son güncellemeler sonucu bir çok kişide yaşandı. Her bilgisayarda farklılık gösteriyor çözümü. Örnek verecek olursam, emülatör ayarlarında akıllı mod seçili ise farklı seçenekleri deneyin. Oyun içinde grafik ayarlarından HD kullanıyorsan akıcı seçeneğine al. En güçlü ihtimal ise genelde emülatör ayarlarında ki akıllı mod dışındaki seçenekleri deneyince düzeliyor. @Mehmet Can

Sildim tekrar GameLoop yükledim ama hala aynı harita yanıp sönüyor resmen bir adım atıyorum karşımda ev beliriyor bir adım daha atıyorum ev siliniyor. Sorun ne olabilir bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim.

GameLoop ayarlardan oyun motorunu değiştirmeyi dene. Mesela direcxt+ ise OpenGL+ dene. Teker teker hepsini.

Yeni konular

Geri
Yukarı