PUBG Mobile R5 2600 ve RX590 sistemde 57-58 FPS

İşletim sistemi
Windows 10

carpexx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, PUBG Mobile oynuyorum, arada da yayıncıları izliyorum. Baktığım zaman benim PC bu oyuna çok rahat yeterli olmasına rağmen ve ekran kartı işlemcisi benden kötü olanlar benden bu oyunu daha akıcı oynuyor. Videolarından izliyorum, ayarlarını falan da istedim, yaptım fakat olmuyor. Bir türlü çözemedim. Bilen varsa yardımcı olursa çok memnun olurum. Size şöyle bir video linki de atayım, onun gibi akıcı olmasını istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Kare hızını aşırıya al diye öneriler yapmayın. O kadarını herkes biliyor sıkıntı o değil. Bu emülatör işte öyle olması normalde yazmayın 1050 Ti kullanan arkadaş nasıl benden akıcı oynayabiliyor ben nasıl akıcı oynayamıyorum ve o tek değil neredeyse herkes öyle akıcılıkta oynuyor bir ben hariç.
  • FreeSync: Açık (kapalıda da açıkta da yine aynı, akıcı değil)
  • İşlemci: Ryzen 5 2600
  • Ekran kartı: ASUS ROG STRIX RX 590 8 GB
  • RAM: 16 GB
  • SSD: 480 GB
  • İşletim sistemi: Win 10 Pro
  • Monitör: ViewSonic VX2458-C-mhd 144 Hz 1ms

Ayarlar.PNG

Ayarlar bunlar ben buradaki bütün ayarları tek tek denedim bana en akıcılığı veren ayar bu.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (72).png
    Ekran Görüntüsü (72).png
    774,8 KB · Görüntüleme: 102
  • Ekran Görüntüsü (73).png
    Ekran Görüntüsü (73).png
    774,2 KB · Görüntüleme: 94
  • Ekran Görüntüsü (74).png
    Ekran Görüntüsü (74).png
    403,4 KB · Görüntüleme: 97
  • Ekran Görüntüsü (75).png
    Ekran Görüntüsü (75).png
    382,4 KB · Görüntüleme: 93
@PARGALII demiş ya, " Dahili ekran kartına öncelik tanı seçeneğini kapatıp deneyin." diye. Öncelik tanıması gereken ikinci bir grafik işlemcisi yok. Bunu kastediyorum. @Marked One komik değilsin.
Dahili ekran kartı diye işlemcinin içindeki ekran kartından bahsediyor ikinci olarak adam da RX 590 var "HARİCİ" ben ondan bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı