PUBG Mobile takım arkadaşı arıyorum

Senin kadar velet değilimki insanlara inanıyorum ve daha annenin telefonundan girip bunları yazma benim kendime özel PlayStation ve bilgisayarım ve iPhone telefonum var senin sadece ananın telefonu var ve bilgisayarım senden daha pahalı 15 bin TL.
Ne yaptığını sanıyorsun? Bura senin gibiler için değil. Burda medeni bir şekilde teknoloji tartışıyoruz sen neredeyse adama sövecen. Bilgisayarın var diye kendini havalı mı sanıyorsun? Bu evrendeki değersiz minicik bir zerreden başka bir şey değilsin. Oksijen israfı seni.

Züppe.

Yoksa inanmıyor musun he.

Sistemim laptop 13 yaşındayım yazmışsın fotoğraf 7 yaş fotosu böyle veletlerin inancıyla uğraşamam şimdi git annenin telefonundan Monster T5 v21.1.4 yaz tamammı.

Senin kadar velet değilimki insanlara inanıyorum ve daha annenin telefonundan girip bunları yazma benim kendime özel PlayStation ve bilgisayarım ve iPhone telefonum var senin sadece ananın telefonu var ve bilgisayarım senden daha pahalı 15 bin TL.

Egonu kullandığın laptop ile mi tatmin ediyorsun cidden? ASUS ROG falan olsa bir nebze olur da Monster nedir yahu :D

Ne boş muhabbet döndürmüşsünüz be biri benim şöyle bilgisayarım var biri böyle telefonum var gidin Discord'tan konuşun ne konuşacaksanız ne diye mesaj kirliliği yaratıyorsunuz egonuzu tatmin etmeye çalışıyorsunuz herhalde.

Geri
Yukarı