Çözüldü PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite'da nişan yardımı hile mi sayılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Bildiğiniz gibi PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite'da, ayarlarda nişan yardımı seçeneği var. Bu seçeneğin açık olması hile sayılır gibi birkaç şey duydum ama pek mantıklı gelmedi. Hem nişan yardımı kapalı olunca sanki adam vurmak %60-70 daha zor gibi. Bu arada telefondan oynuyorum. Bana kalırsa bu ayar hile değil ama bilemedim. Sizin görüşleri de alalım. 🤔

Screenshot_2020-05-19_093417.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer öyle bir şey olsaydı oyun içinde ayar değil de ayriyeten bir program kurmak gerekirdi. Ben telefonda oynarken hep açık tutuyorum daha ban vs. yemedim.
General Mobile GM8 kullanıyorum. Alt segment bir telefon. PUBG Mobile kasınca, PUBG Mobile Lite'a geçtim. Grafikleri akıcı yaptım ve kare hızını ortadan yükseğe çektim. Bu cihazda sıkıntı olur mu kare hızının yüksek olması? Orta yapsam daha mı iyiydi?

Hocam benim çok bir bilgim yok maalesef PUBG Mobile konusunda :(

Bildiğiniz gibi PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite'da, ayarlarda nişan yardımı seçeneği var. Bu seçeneğin açık olması hile sayılır gibi birkaç şey duydum ama pek mantıklı gelmedi. Hem nişan yardımı kapalı olunca sanki adam vurmak %60-70 daha zor gibi. Bu arada telefondan oynuyorum. Bana kalırsa bu ayar hile değil ama bilemedim. Sizin görüşleri de alalım. 🤔

Eki Görüntüle 567240

Oyunun kendi şeyi neden hile olsunki.

Yeni konular

Geri
Yukarı