PUBG Mobile vs PUBG New State

Makaleler
2
Daha fazla  
Hocalarım PUBG Mobile mi daha iyi sizce yoksa PUBG New State mi?

Bana sorarsanız New state daha iyi hem oynanış hem hissiyat hem gerçekçilik hem de performans açısından Mobile'nin ve mobil oyun piyasasının çok üstünde bir oyun.

Sizin görüşlerinizi de önemsiyorum.

PUBG New state. İkisini de ilk sürümden beri oynadım ve New state ara sıra oynarım. Mobile hesabımı kaybettim eski sürümde ama FPS sıkıntısı mobilde daha fazla ve oynanış daha yakın PC sürümüne.

Bence newstate ama hiç oynamadım gerçek oyuncu bulamam diye peki Apex mobil nasıldır hocam?

Hocam ilk çıktığında çok iyiydi Y7 2019 da her yerde sabit 30 FPS alıyordum sonra düştü FPS güncelleme geldi oyun içi 8 FPS'e kadar düşüyordu şu an bilemem.

PUBG New state çok FPS sıkıntısı var. Optimizasyonu saymazsak New state iyi.

Yine düzelmiş biraz hocam ben 30 alıyordum 40 desteği gelmiş bana.

PUBG New state. İkisini de ilk sürümden beri oynadım ve New state ara sıra oynarım. Mobile hesabımı kaybettim eski sürümde ama FPS sıkıntısı mobilde daha fazla ve oynanış daha yakın PC sürümüne.

Bende hocam Amerika kapalı betasındada oynadım o zaman çok FPS sıkıntısı vardı ama Mobile'nin betasına bakarsak çok daha iyiydi turnuva falan girmiştik orada diğer türklerle bayağı eğlenceli geçmişti beta olmasına rağmen.

Geri
Yukarı