PUBG ne kadar internet harcar?

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mobil veri ile oynasak 1 saatte kaç MB harcar? Yahut 4 GB'ı ne kadar sürede bitirir?

Not: Oyunu, Wi-Fi ile indireceğim.

PUBG Mobile'dan bahsediyorsunuz sanırım. Arkadaşlarım 4 kişi 1 arkadaşın mobil verisini kullanarak oyuna girmişlerdi. 20-50 MB arası harcadığını hatırlıyorum. Yalnız tam emin değilim belki daha fazladır.

PUBG Mobile'dan bahsediyorsunuz sanırım. Arkadaşlarım 4 kişi 1 arkadaşın mobil verisini kullanarak oyuna girmişlerdi. 20-50 MB arası harcadığını hatırlıyorum.
Evet o.
Buna oyunun grafikleri de etki ediyordur muhtemelen? bu sayı arasında hangi grafikler kullanılıyordu?

Oyunu Wi-fi’dan indirince, sana haritaları da indirme seçeneği sunuyor. Yani haritalarda telefonda yüklü olduğundan pek farketmiyor. Ben bir kaç kez mobil veri üzerinden oynadım ama yemiyor interneti çok. Hatta dedim 1 GB olmuş mudur diye ama internet çok çok az gitmişti.

Oyunu Wi-fi’dan indirince, sana haritaları da indirme seçeneği sunuyor. Yani haritalarda telefonda yüklü olduğundan pek farketmiyor. Ben bir kaç kez mobil veri üzerinden oynadım ama yemiyor interneti çok. Hatta dedim 1 GB olmuş mudur diye ama internet çok çok az gitmişti.

En fazla -en fazla diyorum- 100 mb gitse bile sorun değil?

En fazla -en fazla diyorum- 100 mb gitse bile sorun değil?
O zaman şöyle söyliyeyim, 20-25 Mb anca gitti yani. Yani akşama kadar gözlerinden kan gelene kadar oynasan belki 100 Mb’ı görebilirsin:)

Geri
Yukarı