PUBG: New State resmi çıkış tarihi duyuruldu!

Çıkmadı ama çıkacak hocam, geçen ay betası falan yapıldı taptap üzerinden.

Onlar temsili hocam, ilk bende öyle sanmıştım sonra mobil oyunda böyle grafik olmayacağı aklıma dank etti :D

Ama oyunun kendi grafikleride PC oyunu olacak neredeyse :D

Şurdan bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPhone 11 ile Ultra oynarım diye düşünüyorum.

Rahat oynarsınız diye düşünmekteyim.

Ha ama belirteyim 2. Alpha testinde iOS cihazlar ağlıyordu, onların optimizasyonu kıttı biraz, ama düzeltmişlerdir büyük ihtimal.

İllaki düzeltmişlerdir iOS 15 yüklü A13 bionic çip ile tadını çıkaracağımı düşünüyorum.

"arkadaşlarınla atla ve 2051'in savaş alanlarını ele geçir."
Hiç güleceğim yoktu 2051 demek :)

Oyunu erken erişimde oynamıştım ama vücut zırhının kolay kırıldığını düşünüyorum ve kulaklık ile oynamazsanız rakibin konumunu keşfetmesi zorlaşıyor.

Oyunda grafikleri sona çekmiştim, FPS ile ilgili sorun yaşamamıştım A70 ile.
Oynanışın olarak pek beklentim yok, klasik alana uç oyunlarından.

PUBG: New State resmi çıkış tarihi duyuruldu!
11 Kasım 2021 tarihinde PUBG: New State çıkış yapıyor!

Olan tüm hype yok oldu be Krafton, umarım oyun bu kadar beklediğimize değer :)

Resmi çıkış fragmanı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anlamadım yeni bir oyun mu yoksa yama etkinlik felan mı ?

Beta testinde Redmi Note 8 Pro ile 50-60FPS aralığında rahatça oynuyordum. Umarım bunu da PUBG Mobile gibi çöp etmezler.

Anlamadım yeni bir oyun mu yoksa yama etkinlik falan mı?

Yeni oyun hocam.
Oyunu PUBG Mobile oyununu yapan Tencent değil PC PUBG'yi yapan, yani ana oyun sahipleri olan, Krafton yapıyor.
Beta testinde Redmi Note 8 Pro ile 50-60FPS aralığında rahatça oynuyordum. Umarım bunu da PUBG Mobile gibi çöp etmezler.
Krafton bu konuda üzmez umarım :)
Ben üzeceklerini düşünmüyorum şahsen , alpha testine göre çok iyiydi optimizasyon.

Geri
Yukarı