PUBG Pass ne işe yarıyor?

Tisbect

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Steam PUBG Pass kısaca ne işe yarıyor anlatabilir misiniz? Drop verme olayı varmış sanırım kısaca ne şekilde oluyor? İyi sosyaller dilerim.

Diğer oyunlardaki Battle pass gibi, aşamalar var, oyunu oynadıkça o aşamalarda ilerleyip skinleri alıyorsun. Fortnite oynadıysan yakından biliyorsundur.

Diğer oyunlardaki Battle Pass gibi, aşamalar var, oyunu oynadıkça o aşamalarda ilerleyip skinleri alıyorsun. Fortnite oynadıysan yakından biliyorsundur.

15 dolar olan Pass doğru mudur?
Her sezon Pass yenilendiğinde tekrardan ücret vermiyoruz sanırım.
Bir de yanı sıra istediğimiz haritada oynama gibi ekstralar oluyor mu öğrenebilir miyim?

15 dolar olan Pass doğru mudur?
Her sezon Pass yenilendiğinde tekrardan ücret vermiyoruz sanırım.
Bir de yanı sıra istediğimiz haritada oynama gibi ekstralar oluyor mu öğrenebilir miyim?
5 ve 15 dolarlık var. 15 dolar ekstra level veriyor sana. Önden başlıyorsun denebilir. Ayrıca her yeni pass geldiği zaman tekrardan parayla almalısın. Ayrıca hayır, istediğin haritada oynama gibi bir özellik vermiyor. Şu an pass yok zaten. Yenisi gelecektir yakında öyle diyor. Bir de 15 dolarlık olan ekstra silah skini veriyor olması lazım.

5 ve 15 dolarlık var. 15 dolar ekstra level veriyor sana. Önden başlıyorsun denebilir. Ayrıca her yeni Pass geldiği zaman tekrardan parayla almalısın. Ayrıca hayır, istediğin haritada oynama gibi bir özellik vermiyor. Şu an Pass yok zaten. Yenisi gelecektir yakında öyle diyor. Bir de 15 dolarlık olan ekstra silah skini veriyor olması lazım.

Benim bahsettiğim aslında direkt olarak Pass değil de premium Pass olarak geçiyor sanırım.
Şu anda oyun içerisinde hala 13 dolara sanırım satın alınabiliyor.
Onun detaylarını öğrenmek istemiştim.

Benim bahsettiğim aslında direkt olarak Pass değil de premium Pass olarak geçiyor sanırım.
Şu anda oyun içerisinde hala 13 dolara sanırım satın alınabiliyor.
Onun detaylarını öğrenmek istemiştim.
Oyun içerisinde baktım satılmıyor. Kaldırmışlardır pass bitti zaten yenisi gelecek. Premium Pass dediğim gibi ekstra level ve ekstra pass'ten pass'e değişen ekstra bir kaç şey daha veriyor. Yeni pass gelince karşılaştırır aklına yataras 15 dolarlık olanı alırsın.

Oyun içerisinde baktım satılmıyor. Kaldırmışlardır Pass bitti zaten yenisi gelecek. Premium Pass dediğim gibi ekstra level ve ekstra Pass'ten Pass'e değişen ekstra birkaç şey daha veriyor. Yeni Pass gelince karşılaştırır aklına yataras 15 dolarlık olanı alırsın.

Şimdi bende kontrol ettim Pass değil de Plus olarak satılıyor ne işe yarıyor onun için konu açmıştım.
Anlık olarak 12.99 dolara satılıyor.

Geri
Yukarı