PUBG Ses kasmak için kulaklık tavsiyesi

Arkadaşlar PUBG Steam oynarken ayak seslerini algılayamıyorum. Düşman haliyle yanıma kadar gelip indiriyor. Sizce PUBG ses kasmak için hangi kulaklık tercih edilmelidir? Ayrıca kulaklık DB hassasiyeti min kaç olmalıdır?
Kullandığım kulaklık Rampage sn-R2. Bunu aldiğimda PUBG ayak sesi dinlemeyi falan düşünmemiştim fakat durum öyle değilmiş. Tabii ki bunu almamın sebebi uygun olması idi. Sizce hangi kulaklıklar tercih edilmelidir fiyat performans acısından?
Bütçe belirtebilir misiniz?

Max 200tl demiştim

Fiyat olarak fena değil fakat nasıl kulaklık? Yani istediğim performansı verebilecek mi?

Her kullanıcının beklentisi aynı olmayabilir, o yüzden bu konuda kimse net yanıt veremez. Verse bile doğru olmayabilir. Çünkü herkes kendine göre cevap verir.

Performans konusunda cekinceleriniz var ise deneyip kendiniz karar vermeniz daha mantıklı olur. Bir mağazaya gidip denemeniz en iyi sonucu verecektir.

Gamepower medusa kullanıyorum. İnan sesini fullemeye korkuyorum. %20 düzeyde kullanmak yetiyor gerisini sen düşün. Çok rahat ve konforlu. Kulağınızı tam kaplayıp yalıtımı güzel.

Memnun musunuz nasıl kulaklık ? 1 aylık deneyiminizi paylaşabilir misiniz?
Eski kulaklığım olan g230'dan geçtim bu kulaklığa. Ses kalitesi ve kullanım rahatlağı olarak hemen hemen aynı diyebilirim fakat mikrofonu kesinlikle daha iyi. Artı olarak pc için bağlantı aparatı olması da bir artı benim açımdan çünkü telefonda da kulaklığın mikrofonunu kullanabiliryorum bilgisayarda da. Son olarak taşıma çantası ile geliyor ve gayet şık . Eksi olarak kulakcıkları arkaya doğru katlanmadığı için g230 da kullandığım gibi çantaya rahat sığdıramıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı