PUBG Steam Sniper ile ateş ettikten sonra dürbün açık kalıyor

Trespasser

Decapat
Daha fazla  
Steam PUBG oynarken Sniper tüfeği ile atış yaptıktan sonra dürbün açık kalmaya devam ediyor, bunu kapatmanın bir yolu var mı?

Steam PUBG oynarken Sniper tüfeği ile atış yaptıktan sonra dürbün açık kalmaya devam ediyor, bunu kapatmanın bir yolu var mı?
Oyun içi ayarlarını sıfırlayabilirsen problem çözülecektir. Büyük ihtimal ayarlardan "Ateş ettiğinde dürbünü kapatmasın" gibi bir seçenek açık kalmıştır.

Oyun içi ayarlarını sıfırlayabilirsen problem çözülecektir. Büyük ihtimal ayarlardan "Ateş ettiğinde dürbünü kapatmasın" gibi bir seçenek açık kalmıştır.
Baktım ama birşeyler bulamadım . Sadece sniper tüfeklerde oluyor bu diğerlerinde bu olay yok .
Tam anlamadım ama yeni gelen ilave eylem sırası açık kalmış olabilir.
Hocam mesela normal ar ile veya smg ile ateş ettiğinizde şarjör boşalır ondan sonra doldurur kullanırsınız , sürmeli keskin nişancı tüfeklerinde ateş ettikten sonra yeni mermiyi koyduktan hemen sonra dürbün açıyor , onu kapatmak istiyorum işte .

Atış yaptıktan sonra sağ tık yapmadığın zaman dürbün yeniden açılır. Mermi değişimi sırasında dürbün kapanıyor gibi de düşünülebilir. Dürbün tekrar açılmasın istiyorsan ateş ettikten sonra sağ tıka bir kez basman gerekiyor.

Hocam mesela normal ar ile veya smg ile ateş ettiğinizde şarjör boşalır ondan sonra doldurur kullanırsınız , sürmeli keskin nişancı tüfeklerinde ateş ettikten sonra yeni mermiyi koyduktan hemen sonra dürbün açıyor , onu kapatmak istiyorum işte .
Dürbünü kapatmadan şarjör değiştirmeye başlarsan değiştirince otomatik dürbünü açar. Bunda ayarlık bir şey yok. Ama istersen dürbünü basılı tut yapabilirsin.

Geri
Yukarı