PUBG ücretsiz olmadan önce indirime girer mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi bu PUBG ücretsiz olacakmis Steam'den önceden alanlara da bayağı bir şey verecek. 87 TL'ye aldım kış indirimlerinde indirime girer mi ve indirime girerse iade edip 43.50 hemen alabiliyor muyum bir süre var mı? Ayın 11'inde aldım sanırsam 24'ü falan gibi gelecek sanırsam indirimler. Yoksa hiç iade falan yapmama gerek olmadan kalsın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi bu PUBG ücretsiz olacakmis Steam'den önceden alanlara da bayağı bir şey verecek. 87 TL'ye aldım kış indirimlerinde indirime girer mi ve indirime girerse iade edip 43.50 hemen alabiliyor muyum bir süre var mı? Ayın 11'inde aldım sanırsam 24'ü falan gibi gelecek sanırsam indirimler. Yoksa hiç iade falan yapmama gerek olmadan kalsın mı?

İade etmek için siparişinin süresinin 14 günü geçmemiş olması, ve oynama sürenin 2 saati geçmemesi lazım. Bu koşulları sağladığı sürece iade edebilirsin.

Hocam kusura bakmayın sorunuza ben soru soruyorum ama nerede ücretsiz olacak ve ne zaman acaba?

Steam'de Ocak ayında.
Steamde olmayabilir şöyle bir söylenti var sitesinden indirebilir olacak sanırsam sadece ama steamden de devam edebilir önceden alanlara baya birşey vericekmiş o yüzden bende aldım
Steam'de Ocak ayında.
Steamde olmayabilir şöyle bir söylenti var sitesinden indirebilir olacak sanırsam sadece ama steamden de devam edebilir önceden alanlara baya birşey vericek Muş
Hocam kusura bakmayın sorunuza ben soru soruyorum ama nerede ücretsiz olacak ve ne zaman acaba?
12 ocakta krafton yapicak sitesinden felan indirlebilir olucak ayrıntısıni tam bilemiyorum

Geri
Yukarı