PUBG vs CoD Warzone

PUBG ya da CoD Warzone

• PUBG

• CoD Warzone

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

C Callahan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İst
Herkese günaydınlar. Bir süredir kendi kafama takılan bir soruyu soruyorum kendi kafamda. PUBG mi Warzone mu? Ben sadece PUBG oynamış bir insanım Warzone oynamadım, o yüzden tercihim PUBG ama ikisini de oynayanları alalım buraya.
Not: Anket yukarıda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tercihim PUBG'den yana. Optimizasyon konusunda eksikleri var kabul ediyorum ama öldükten sonra 1vs1 atıp tekrar doğmak falan bence fazla fantastik. PUBG bana nedense daha gerçekçi geliyor. COD'da bazı özellikler ile diğer çemberin nereye daralacağını görmek, nerede adam olduğunu harita üzerinden görebilmek falan pek normal gelmiyor sonuçta BR oyunları bunlar. Tahtadan mermi geçmesi vs mekanik konularında alışkın olmadığım için de garip geliyor olabilir tabii tercih sizin :)

Benim tercihim PUBG'den yana. Optimizasyon konusunda eksikleri var kabul ediyorum ama öldükten sonra 1vs1 atıp tekrar doğmak falan bence fazla fantastik. PUBG bana nedense daha gerçekçi geliyor. COD'da bazı özellikler ile diğer çemberin nereye daralacağını görmek, nerede adam olduğunu harita üzerinden görebilmek falan pek normal gelmiyor sonuçta BR oyunları bunlar. Tahtadan mermi geçmesi vs mekanik konularında alışkın olmadığım için de garip geliyor olabilir tabii tercih sizin :)
1vs1 atıp yeniden doğmak, arkadaşının seni çağırabiliyor oluşu oyunu sıkıcılıktan kurtarıyor PUBG'de ölünce sadece takım arkadaşlarını izlemek çok can sıkıcı bir durum. Warzone ilk oynadığımda ben de afallamıştım ama öğrenince gerçekten en iyi BR olduğunu anlıyorsunuz.

1vs1 atıp yeniden doğmak, arkadaşının seni çağırabiliyor oluşu oyunu sıkıcılıktan kurtarıyor PUBG'de ölünce sadece takım arkadaşlarını izlemek çok can sıkıcı bir durum. Warzone ilk oynadığımda ben de afallamıştım ama öğrenince gerçekten en iyi BR olduğunu anlıyorsunuz.

Oyunu aktif olarak oynamayı seviyorsak CS:GO veya Valorant daha iyi bir seçim değil mi? Hayatta kalma oyunu oynayıp öldükten sonra yeniden doğmayı istemek de bana garip geliyor. Evet arkadaşımı izlemek sıkıcı olabiliyor bu konuda katılıyorum ama BR oynamanın temelinde bunun olduğunu düşünüyorum. Tabii ki zevk meselesi bu konu burada uzar gider, somut bir sonuca da bağlanabileceğini hiç sanmıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı