PUBG vs Fortnite

Merhaba arkadaşlar. Bu iki Battle Royale oyunundan hangisi sizce daha iyidir?
Sadece grafik ve oynanış değil, optimizasyon ve kullanılan teknolojiler gibi teknik konularda da değerlendirme istiyorum.
Ben ikisini de hiç oynamadım fakat abim PUBG oynarken kuzenim Fortnite oynuyor.

Tamamen tercih meselesi ama ben Fortnite oynarken daha çok eğleniyorum, Build sistemi oyuna ayrı bir eğlence katıyor ve Eventleri harika Pubg daha sıkıcı geliyor. (bu arada fortnite'a laf atan kişilerin çoğu oyunu oynamayı beceremeyen kişilerdir)

PUBG gerçekçilik, ciddilik grafik gibi alanlarda daha iyi. Eğer grafik, gerçekçilik istiyorsanız PUBG seçebilirsiniz. Fortnite işi komik kısmına vuruyor gerek dansları, gerek de o çizgi filmsi grafikleri oyunu ciddiyetten çok eğlenceye bağlıyor. Eğer FPS oyunlarında iyi değilim derseniz Fortnite'ı seçmenizi öneririm. Ama ben zor istiyorum, böyle grafikleri kökleyerek oynamak istiyorum derseniz PUBG daha iyi. Ama dikkat PUBG'de daha fazla "velet" var.

Kendi düşüncenizde Fortnite'tın PUBG'den oldukça zordur. PUBG'de gelişilmesi gereken 2 nokta var. Aim ve reflextir. Fortnite'ta Build aimden daha çok önemlidir. Bir insan PUBG'da 1 haftada gelişirken.
Fortnite'ta en az 1 ay süre alır.

Kendi düşüncenizde Fortnite'tın PUBG'den oldukça zordur. PUBG'de gelişilmesi gereken 2 nokta var. Aim ve reflextir. Fortnite'ta Build aimden daha çok önemlidir. Bir insan PUBG'da 1 haftada gelişirken.
Fortnite'ta en az 1 ay süre alır.
Ben pubg lite denemiştim hep 60. Falan oluyorum çünkü bende aim ve reflex 0. Ama fortnitede hiç ama hiç build yapmadan son 10 a giriyorum😁

Yeni konular

Geri
Yukarı