Çözüldü PUBG yanıt vermiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CALLIST0

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, PUBG'de sürekli crash yiyorum. Sabah bir sıkıntı yoktu, şimdi durmadan oyun donup yanıt vermiyor diyor. Çözümü nedir?
Teşekkürler.

Çözüm
Windows'un 1903 sürümünü kullanıyorsunuz. Windows Update aracılığıyla 20H2 sürümüne geçiş yapın ve sonra da oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Sorun çözülürse bildirmeyi unutmayın.
Aşağıdaki rehbere göre Process Monitor raporu oluşturup paylaşır mısınız?

Sistem özellikleri?
Ryzen 5 2600, RX 570 4gb, dual channel 8x2 Ram, fsp 550w psu, Gigabyte b450m s2h.
Aşağıdaki rehbere göre Process Monitor raporu oluşturup paylaşır mısınız?

Logfile sanıyorum oldu. Umarım yanlış bir şey yapmamışımdır.

@Enes3078

Son düzenleme:
Windows'un 1903 sürümünü kullanıyorsunuz. Windows Update aracılığıyla 20H2 sürümüne geçiş yapın ve sonra da oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Sorun çözülürse bildirmeyi unutmayın.

Çözüm
Dediklerinizin tamamını yapmama rağmen sürekli donma oluyor. Oyuna giriyorum. Sorun yok. Tam oynayacağım direkt donma ve crash. Tüm siteleri araştırdım. Dosya doğrulama yaptım, maalesef sorunu çözemedim.

Sizi etiketliyip geri bildirim yaparım. Teşekkürler.
Demiş olduğunuz gibi sürümümü güncelleyip dosyaları doğruladım. 2 dosyası eksik veya bozukimiş. Enes3078 İlgilendin emeğine sağlık. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı