PUBG Yüksek ayarlarda bilgisayarın kapanması

Birazdan yapacağım. Ve bi Sorum daha olacak. Sorun PSU dan olsa Teste soktum şuanda da kapanmış olması gerekmiyor mu ?

Q2gJZy.png
Bunu düşünerek bende defalarca teste soktum hiçbir sorun çıkmamıştı. Valla sebebi hakkında hiçkimse net birşey söyleyememişti bende son çare olarak psu aldım zaten.

Bunu düşünerek bende defalarca teste soktum hiçbir sorun çıkmamıştı. Valla sebebi hakkında hiçkimse net birşey söyleyememişti bende son çare olarak psu aldım zaten.
Aynen güç kaynağından da olur böyle şeyler. Ama ilk önce şuan yapılabilecek şeyleri denemeli.

Son düzenleme:
Güç kaynağın da sorun olabilir gibi gözüküyor. Bir de BIOS sıfırla bakalım.
Aaaa değişti sonuç hocam 8gb tek RAM ile oynuyorum şuan kapanmıyor bilgisayar eee şimdi ne yapmak lazım? Bu arada bios u sıfırladım hepsi defauld da
@ProfTech Teşekkür ederim sayenizde bir şey fark ettim şimdi tek RAM ile çalışan rami çıkarttım eski çıkarttığımı taktım onu tek RAM ile deneyeceğim
Ramleri tek tek denedim sıkıntı yok herşey max ayarda 2K da. İkisini bir daha takacağım bakalım kapanacak mı bilgisayar.

Son düzenleme:
Aaaa değişti sonuç hocam 8gb tek RAM ile oynuyorum şuan kapanmıyor bilgisayar eee şimdi ne yapmak lazım? Bu arada bios u sıfırladım hepsi defauld da
@ProfTech Teşekkür ederim sayenizde bir şey fark ettim şimdi tek RAM ile çalışan rami çıkarttım eski çıkarttığımı taktım onu tek RAM ile deneyeceğim
Ramleri tek tek denedim sıkıntı yok herşey max ayarda 2K da. İkisini bir daha takacağım bakalım kapanacak mı bilgisayar.
PC mi yandı gelmedin hala? BIOS sıfırlayınca düzeldi herhalde. Ama yinede G-Skill RAM önermiyorum ben.
Çözüme ulaştığın mesaj hangisiyse onu seçte giren görsün çözümü.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı