Çözüldü PUBG'de oynarken "out-of-Memory" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AkiltosBey

Picopat
PUBG oynadığımda böyle bir hata alıyorum. Sorun neden kaynaklı olabilir?
Sorun RAM'den kaynaklanıyor olabilir mi 8 GB RAM kullanıyorum. (Zaten drop falan yemişliğim oluyor oyun içerisinde.)
Benzer oyunlarda da sürekli hata alıyorum.

böyle bir hata.PNG

PUBG oynadığımda böyle bir hata alıyorum. Sorun neden kaynaklı olabilir?
Sorun RAM'den kaynaklanıyor olabilir mi 8 GB RAM kullanıyorum. (Zaten drop falan yemişliğim oluyor oyun içerisinde.)
Benzer oyunlarda da sürekli hata alıyorum.

Eki Görüntüle 1817759

Oyunu en düşük ayarlarda oynayın ekran kartınızı söyleyin

Ekran kartım GTX 1660 Super.

Oyunun önerilen sistem gereksinimlerinde 16 GB RAM yazıyor, bir 8 GB daha RAM alıp denerseniz sorun çözülecektir. O zamana kadar oyunun ayarlarını kısıp çözebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende öyle tahmin ediyordum ancak beni şaşırtan şey bilgisayarı ilk aldığım zamanlarda hiç hata almıyordum.

Bilgisayarı ilk aldığınız zamandan şimdiki zamana kadar PUBG'nin sistem gereksinimleri artmış olabilir.

Hatanın sebebi RAM yetmezliginden kaynaklanıyor ya grafikleri en düşüğe alacaksiniz ya da bir tane daha 8 GB RAM alacaksiniz. O karta Single 8 GB yakışmaz zaten tam verimli kullanamazsin.

Tamamdır en kısa sürede RAM takviyesi yapacağım yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Bilgisayarı ilk aldığınız zamandan şimdiki zamana kadar PUBG'nin sistem gereksinimleri artmış olabilir.
Tamamdır en kısa sürede RAM takviyesi yapacağım yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yine burada yeni konu açabilirsiniz yardımcı oluruz. Kafanıza göre almayın uyumsuzluk cikarabilir.

Geri
Yukarı