Pürüzsüz mouse pad önerisi

slmysf

Centipat
Daha fazla  
Pürüzsüz bir mouse pad istiyorum. İpeksi dokuyuda istiyorum aynı şekilde. Yani cam mouse padleri tavsiye etmezseniz sevinirim. Masam için daha iyi olan seçenek olan 90x40 boyutu tabii ki daha iyi olur ama sadece Mouse'umun altını kaplayacak kadar olsa da dert değil. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam saf kayma değil de, fareyi hareket ettirirken net, soft bir hissiyat almak istiyorum. Oynadığım oyun gereği ani hareketler, mouse oynatmalar çok oluyor.

Kötü mouse pad görmedim hocam hayatımda en kötü kir tutanlardan oluyor yani. 500-700 TL masraf etmeye değmez mouse pad için. Oynadığınız oyunu yazmak zor olmamalı ya Valorant'ya CS işte.

MousePad

Veya

MousePad 2

Alınabilir.

Kötü mouse pad görmedim hocam hayatımda en kötü kir tutanlardan oluyor yani. 500-700 TL masraf etmeye değmez mouse pad için. Oynadığınız oyunu yazmak zor olmamalı ya Valorant'ya CS işte.

MousePad

Veya

MousePad 2

Alınabilir.
Maalesef oynadığım oyun popüler bir oyun değil. Valorant veya Cs olsaydı bunu zaten belirtirdim. Yaptığınız yargı yanlış maalesef. Ben kötü mouse pad gördüm. Maalesef arada gerçekten pek çok açıdan dağlar kadar fark oluyor. Maalesef bilgisiz olduğunuz bir konu hakkında yorum yaptığınızı düşünüyorum.

Ayrıca ilk öneriniz link olarak oturmamış maalesef. Göremiyorum ne olduğunu.

Maalesef oynadığım oyun popüler bir oyun değil. Valorant veya CS olsaydı bunu zaten belirtirdim. Yaptığınız yargı yanlış maalesef. Ben kötü mouse pad gördüm. Maalesef arada gerçekten pek çok açıdan dağlar kadar fark oluyor. Maalesef bilgisiz olduğunuz bir konu hakkında yorum yaptığınızı düşünüyorum.

Siz bilirsiniz 700 bayılın hocam SteelSeries markasına.

Oynadığınız oyunu yazmakta neden bu kadar diretiyorsunuz?

Bilmediğim konu değil 60 TL'lik mouse pad kullandım şu an kullandığım Bloody marka modelini hatırlamıyorum 2 sene önce 250 civarına getirmiştim bir farkı yok diyebilirim arada yıkıyordum eskisini çok kir tutunca elimi falan sürtünce bembeyaz leke çıkıyordu adeta onun dışında bir farkı yok şu anda kullandığım ile.

Hocam saf kayma değil de, fareyi hareket ettirirken net, soft bir hissiyat almak istiyorum. Oynadığım oyun gereği ani hareketler, mouse oynatmalar çok oluyor.

Demek istediğinizi anladım, dediğiniz türden fareleri pek bilmem ama yukarıdaki arkadaşın önerdiği alınabilir, bir espor takımının çıkardığı mouse pad ve büyük bir ihtimal sizin de dediğiniz gibi soft bir hissiyata sahiptir. (fnatic jet)

Siz bilirsiniz 700 bayılın hocam SteelSeries markasına.

Oynadığınız oyunu yazmakta neden bu kadar diretiyorsunuz?

Bilmediğim konu değil 60 TL'lik mouse pad kullandım şu an kullandığım Bloody marka modelini hatırlamıyorum 2 sene önce 250 civarına getirmiştim bir farkı yok diyebilirim arada yıkıyordum eskisini çok kir tutunca elimi falan sürtünce bembeyaz leke çıkıyordu adeta onun dışında bir farkı yok şu anda kullandığım ile.

Hocam galiba yazdıklarımı okumuyorsunuz. Okuyorsanız da dediğim gibi bilgisizsiniz maalesef. Pürüzsüz yüzeyden bahsettiğim yerde SteelSeries alın o zaman diyorsunuz. Tutumunuz agresif kalıyor.

Demek istediğinizi anladım, dediğiniz türden fareleri pek bilmem ama yukarıdaki arkadaşın önerdiği alınabilir, bir espor takımının çıkardığı mouse pad ve büyük bir ihtimal sizin de dediğiniz gibi soft bir hissiyata sahiptir. (fnatic jet)

Evet hocam o padi beğendim. Bütçe olarak daha alt bir seviyeyi belirlemiştim. (700-800) Ama en iyisi biraz daha verip en iyisini tercih etmek gibi gözüküyor. Teşekkür ederim sağ olun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı