Puff bar zararlı mı?

FearlessDark

Centipat
Daha fazla  
Hayatım boyunca ne sigara içtim, ne de elektronik sigara. Bu puff dediğimiz şey cidden bağımlılık yapan bir şey mi? Zararları nedir? Çevremde kullanan arttı. Yaşım 17.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nargilenin şarjlı versiyonu. Sigaradan çok daha zararlı emin ol. Oksijen kapasiteni düşürmek istemiyorsan böyle şeylere heveslenme. Yaşın küçük, 2 kat merdiven çıkıp nefes nefese kalınca anlarsın dediklerimi.
Anladım. Bu konuda yardım ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Biraz internette araştırma yapıncada patlamış mısır hastalığı denen birşey gördüm. Tekrardan hepinize çok teşekkürler.

Yaş 19, 15 yaşından beri aktif kullanıyorum. Sporcuyum bir sorun yaşamadım. Tabii ki zararı olan ürünler. Nikotin içeren birini kullanıyorsan zamanla vücudun nikotin isteyecek ve bağımlı hale geleceksin. Bağımlılık yapması bu yüzden.

Şöyle söyleyeyim; insanlar kullanma sakın çok zararlı, ölürsün, hemen vaz geç gibi şeyler söylemeleri de doğru değil bence. Sigaradan daha az zararlı mı evet ama zararlı şeyler sonuçta. İstersen al kullan ne ölürsün, ne ciğerinde su toplanır, ne yüzünde patlar. Sadece likiti ya da şarjı bittiğinde çöpe atarken verdiğin parayı hatırlayıp üzülürsün.

Yaş 19, 15 yaşından beri aktif kullanıyorum. Sporcuyum bir sorun yaşamadım. Tabii ki zararı olan ürünler. Nikotin içeren birini kullanıyorsan zamanla vücudun nikotin isteyecek ve bağımlı hale geleceksin. Bağımlılık yapması bu yüzden.

Şöyle söyleyeyim; insanlar kullanma sakın çok zararlı, ölürsün, hemen vaz geç gibi şeyler söylemeleri de doğru değil bence. Sigaradan daha az zararlı mı evet ama zararlı şeyler sonuçta. İstersen al kullan ne ölürsün, ne ciğerinde su toplanır, ne yüzünde patlar. Sadece likiti ya da şarjı bittiğinde çöpe atarken verdiğin parayı hatırlayıp üzülürsün.
Bu yeniden şarj edilebilirler varmış. Birde istediğim zaman bırakabilirmiyim?

Aman diyeyim, nargilenin 3-5 kat zararlısı nereden baksak. Hiç bir tütün ve türevi ürün sağlığınız için yararlı, nötr değildir, direkt zararlıdır. Uzak dur, eğlenceli, lezzetli bile olabilir ancak değmez. Bir bardak kahve iç, keyfine bak. Gerek yok böyle şeylere.

Yeni konular

Geri
Yukarı