Puff zararlı mı?

UTKUOZER

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gt 520m & İntel hd graphics 3000
İntel i5 2430m
Arkadaşlar puff almayı düşünüyorum. %5 nikotin var içinde acaba alınır mı? Sağlıksız mı acaba? Kuzenimde var Vozol 6000'lik pumpink latte. Alınır mı? Acaba?

Zararlı tabi ki zararsız olur mu ? Ciğere kimyasal madde çekiyorsunuz. Hiç başlamadıysan bulaşma bu tarz şeylere.

Zararlı tabi ki zararsız olur mu ? Ciğere kimyasal madde çekiyorsunuz. Hiç başlamadıysan bulaşma bu tarz şeylere.
Çok mu zararlı yani. Daha başlamadım ama başlayasım var 1 2 fıt çektim sadece. Tadı beni aldı.

Arkadaşlar puff almayı düşünüyorum. %5 nikotin var içinde acaba alınır mı? Sağlıksız mı acaba? Kuzenimde var Vozol 6000'lik pumpink latte. Alınır mı? Acaba?
İçine çekmiyorsan çok zararı yok sigaraya göre. Ama içine çekiyorsan ve günde 300 çekimden fazlaysa özellikle, birkaç hafta içinde ciğerlerde ödeme neden olabiliyor. Sigaradan zararsız, dudak tiryakileri için ideal denilebilir.

İçine çekmiyorsan pek zararı yok sigaraya göre. Ama içine çekiyorsan ve günde 300 çekimden fazlaysa özellikle, birkaç hafta içinde ciğerlerde ödeme neden olabiliyor. Sigaradan zararsız, dudak tiryakileri için ideal denilebilir.
Yok böyle arada çekip ağzıma alıp geri bırakıyorum. Çok mu zararlı bu şekilde.

Çok mu zararlı yani. Daha başlamadım ama başlayasım var 1 2 fıt çektim sadece. Tadı beni aldı.

Kimyasal madde olduğu için sigaradan daha zararlı diyenler var ama bence fazla bir fark yok zarar açısından. Patlamış Mısır Akciğer denilen hastalığı ve Ciğerlerde su toplaması gibi şeyler yapabiliyor benim bir tanıdığım uzun yıllar boyunca sigara içti şu an koah oldu yürürken bile nefes nefese kalıyor oksijen makinesini yanında taşıyor yani iyi değil yani :D

Yüksek nikotin değerleri var evet zararlıdır.

Ağız kanseri ile nikotin arasında bağ bulunmakta uzun kullanımlarda sadece azınıza çekseniz bile olma ihtimaliniz doğuyor.

Nikotinsizi bulsam o zararlı mı?

Yo pek değil ama nikotinsiz puf yok.

Dolumu yapılan elektronik sigara alırsınız nikotinsiz likit ile kullanırsınız olur biter.

Geri
Yukarı