Elektronik Pulsar X2 Kablosuz Gaming Mouse 1499TL

Fiyat normal sayılır çünkü aynı sensöre ve özelliklere sahip Mouse'lar da aynı fiyatlara satılıyor. Bu tarz Mouse'lar Çin'den hazır olarak kendi markanızı basabileceğiniz şekilde satılıyor.

Hocam gecikme çift tıklama yazılım tutuş şekil ayarlamaları kalite kontrol gibi özelliklerde de bitiyor farenin büyük bir kısmıda sadece sönsürü tak bir takoza oyna o zaman öyle şey olur mu?

En iyisi hocam ne yazık ki daha iyisi yok sponsor olsun olmasın herkesin tek kullandığı muase.

Razer DeathAdder V3 Pro var tabii ki shape kişisel bir şey herkes için farklıdır ama artık donanım olarak geride bir mouse fiyatını hak etmiyor ne yazikki ayrıca herkesin kullandıgı falan degil profesyonel arenada çogu kişi farklı mouslar kullanıyor.

Razer DeathAdder V3 Pro var tabii ki shape kişisel bir şey herkes için farklıdır ama artık donanım olarak geride bir mouse fiyatını hak etmiyor ne yazikki ayrıca herkesin kullandıgı falan degil profesyonel arenada çogu kişi farklı mouslar kullanıyor.

Elinde ki mouseyi de birçok e sporcu kullanıyor G2 niko Apex vs... Benim temel dediğim şey 10 kişiden 5'i logi 2'si Zowie 2'si Razer kullanıp 1'i de diğer markları kullanmasından bahsediyorum

İlk çıkan beyaz ve siyah modellerde kalite kontrol sorunu vardı. Bunlar onlardan olabilir. Böyle bir site iade/değişim konusunda ne yapar bilmiyorum.

Örnek hata:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı