Pumpout sorununa ne yapılmalı?

Mithranlia

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
R5 3550H
Merhaba, ASUS FX505DT-BQ190 adlı laptopa sahibim. Termal macununu değiştirmek istedim ilk önce MX-4 aldım ve her seferinde pumpout yaptı. Neredeyse 7 kere tekrar sürdüm, sonra sorunu araştırdım ve alseye T9 adlı macunun bu soruna çözüm olabileceğini okudum. Aldım, sürdüm, yarın gene pumpout olmuştu. İnternette aradığımda çözüm bulamadım. Bu sorunun önüne nasıl geçebilirim? Ayrıca işlemci ve ekran kartının soğutucu bloğunu yerleştirirken 2 adet vidası çok sert, bununla alakalı olabilir mi?

Merhaba, ASUS FX505DT-BQ190 adlı laptopa sahibim. Termal macununu değiştirmek istedim ilk önce MX-4 aldım ve her seferinde pumpout yaptı. Neredeyse 7 kere tekrar sürdüm, sonra sorunu araştırdım ve alseye T9 adlı macunun bu soruna çözüm olabileceğini okudum. Aldım, sürdüm, yarın gene pumpout olmuştu. İnternette aradığımda çözüm bulamadım. Bu sorunun önüne nasıl geçebilirim? Ayrıca işlemci ve ekran kartının soğutucu bloğunu yerleştirirken 2 adet vidası çok sert, bununla alakalı olabilir mi?

Ben de ayni dertten muzdarip olup cok macun denedim siradan macunlarin hicbiri cozum olmadi. Cin'den Honeywell PTM 7950 veya Amerika'dan Shin-Etsu 8117 alabilirsin, bunlardan baska cozum bilmiyorum açıkçası.

Ben de ayni dertten muzdarip olup cok macun denedim siradan macunlarin hicbiri cozum olmadi. Cin'den honeywell ptm 7950 veya Amerika'dan shin-etsu 8117 alabilirsin, bunlardan baska cozum bilmiyorum açıkçası.

Shin-etsu 8117 denen zıngırtı iyi bir şey mi hocam bir de Türkiye'ye getirmesi kolay mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı