Pusat Virtual 7.1 Kulaklık Alınır mı?

6 aydır kullanıyorum hiçbir sorunu yok düzenli kullanırsan seni 2 yıl götürür ayrıca 7.1 basslı titreşim özelliği var kumandası var çok güzel birisi odana baskın yaptımı mikrofonu hemen kapatıyorsun ayrıca kumandada titreşim açma kapama mikrofon açma kapama ve rgb açma kapama var almanı tercih ederim aslında bu kulaklık başka bir marka üstüne logolarını basıp satıyorlar gibi birşey.

6 Aydır kullanıyorum hiçbir sorunu yok düzenli kullanırsan seni 2 yıl götürür ayrıca 7.1 basslı titreşim özelliği var kumandası var çok güzel birisi odana baskın yaptımı mikrofonu hemen kapatıyorsun ayrıca kumanda da titreşim açma kapama mikrofon açma kapama ve RGB açma kapama var almanı tercih ederim aslında bu kulaklık başka bir marka üstüne logolarını basıp satıyorlar gibi bir şey.

Bunu alın iyidir.

Bir de bunu Corsair HS35 STEREO Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA

K
6 aydır kullanıyorum hiçbir sorunu yok düzenli kullanırsan seni 2 yıl götürür ayrıca 7.1 basslı titreşim özelliği var kumandası var çok güzel birisi odana baskın yaptımı mikrofonu hemen kapatıyorsun ayrıca kumandada titreşim açma kapama mikrofon açma kapama ve rgb açma kapama var almanı tercih ederim aslında bu kulaklık başka bir marka üstüne logolarını basıp satıyorlar gibi birşey.
Kim odana baskın yapıyor. 😁 😁 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı