Monster Pusat Virtual 7.1 kulaklık alınır mı?

Bu kanıya nasıl bu kadar hızlı varabiliyorsunuz? Gamepower ve Rampage ürünlerine de böyle diyorlar ama genelde hep sebep ya da dayanak sorduğumda cevap alamıyorum. Nedendir hocam?

Çoğu fiyatının altında olan üzerine RGB donatılıp şekilli "Gaming XXX Rampage" yazılmış Çin menşeli ürünler oluyor.

Bu kanıya nasıl bu kadar hızlı varabiliyorsunuz? Gamepower ve Rampage ürünlerine de böyle diyorlar ama genelde hep sebep ya da dayanak sorduğumda cevap alamıyorum. Nedendir hocam?
Hocam şöyle diyeyim monster alınmaz çünkü malzemeleri kalitesiz herkes bu ürünlere şikayet yağdırıyor müşteri memnuniyeti yok say say bitmez bu arada bu kulaklığı öneririm.

Çoğu fiyatının altında olan üzerine RGB donatılıp şekilli "Gaming XXX Rampage" yazılmış Çin menşeli ürünler oluyor.
Rampage ürünlerini bilmiyorum ama Gamepower ürünlerini ben de önermiyorum zaten. Asıl merak ettiğim bu bahsettiğim ürün hakkında. Trenyol'daki yorumları diğer kulaklara nazaran çok çok daha olumlu o yüzden merak ettim.

Hocam şöyle diyeyim monster alınmaz çünkü malzemeleri kalitesiz herkes bu ürünlere şikayet yağdırıyor müşteri memnuniyeti yok say say bitmez bu arada bu kulaklığı öneririm.

Hocam bu kulaklığı görmüştüm de 7.1 teknolojisi olmaması biraz kafamı karıştırdı. Stereo mu daha iyidir 7.1 mi onu da çok anlayamadım.

Rampage ürünlerini bilmiyorum ama Gamepower ürünlerini ben de önermiyorum zaten. Asıl merak ettiğim bu bahsettiğim ürün hakkında. Trenyol'daki yorumları diğer kulaklara nazaran çok çok daha olumlu o yüzden merak ettim.

Ben olsam almam hocam Monster'dan anca laptop alınır. Benim önerim Gamenote Havit H2002p olacaktı ancak nedense daha geçen 30'dan fazla stoğu olan kulaklık bugün hiçbir sitede yok.

Hocam bu kulaklığı görmüştüm de 7.1 teknolojisi olmaması biraz kafamı karıştırdı. Stereo mu daha iyidir 7.1 mi onu da çok anlayamadım.

Pusat'taki zaten sanal 7.1 bir cacık etmez hocam.

Ben olsam almam hocam Monster'dan anca laptop alınır. Benim önerim Gamenote Havit H2002p olacaktı ancak nedense daha geçen 30'dan fazla stoku olan kulaklık bugün hiçbir sitede yok.

Pusat'taki zaten sanal 7.1 bir cacık etmez hocam.
Hocam ona ben de yanıyorum ya. Stok olsa alacağım ürün Gamenote Havit modelleriydi. 2 aydır bazı modellerine stok yenilemiyorlar galiba bundan sonra bu ürünleri bulmamız daha da zorlaşacak.

Hocam bu kulaklığı görmüştüm de 7.1 teknolojisi olmaması biraz kafamı karıştırdı. Stereo mu daha iyidir 7.1 mi onu da çok anlayamadım
Çok kulaklıktan anlamam ama 7.1 daha iyi diye biliyorum zaten bu bütçe en iyisi jbl quantum 100 gibi görünüyor monster zaten gerçek 7.1'i kullanmıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı