Monster Pusat Virtual 7.1 kulaklık alınır mı?

Peki ya hocam bu 600-800 TL bandında önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mıdır? 7.1 olması önerimdir ama şart değildir eğer çok kaliteli bir Stereo ise razıyım.
Bu modelde 7.1 var mı bilmiyorum kontrol edebilirsiniz genel olarak 7.1 için bütçe baya az gözüküyor.

Bu modelde 7.1 var mı bilmiyorum kontrol edebilirsiniz genel olarak 7.1 için bütçe baya az gözüküyor.

Hocam daha öncesinde JBL'den iki kulaküstü bir tane de kulakiçi kulaklık kullandım (hala daha kullanıyorum) ve JBL'in ürünlerinden olabildiğince uzaklaşmaya çalışıyorum. Ses kalitesi olarak çok beğendiğim ürünler ama uzun ömürlülüğü ve dayanıklıklarının çok az olduğunu düşünüyorum. Şimdilik başka bir marka tercih etmek benim için daha iyi olacaktır.

Hocam daha öncesinde JBL'den iki kulaküstü bir tane de kulakiçi kulaklık kullandım (hala daha kullanıyorum) ve JBL'in ürünlerinden olabildiğince uzaklaşmaya çalışıyorum. Ses kalitesi olarak çok beğendiğim ürünler ama uzun ömürlülüğü ve dayanıklıklarının çok az olduğunu düşünüyorum. Şimdilik başka bir marka tercih etmek benim için daha iyi olacaktır.
Yani hocam şuan ben Jbl oyuncu kulaklığı kullanıyorum ve memnunum ben jbl'ın kulaklık olarak baya iyi olduğunu düşünüyorum

ve hocam o zaman biraz bütçe arttırın çünkü jbl var başka yok yani.

Yani hocam şuan ben Jbl oyuncu kulaklığı kullanıyorum ve memnunum ben jbl'ın kulaklık olarak baya iyi olduğunu düşünüyorum

Yanlış anlaşılma olmasın hocam, JBL kulaklıklarının ses deneyimini ve kullanışını çok seviyorum ama şu ana kadar kullandığım üç ürünün ikisi dayanıklılık bakımından aşırı dayanıksız çıktı ve birkaç aylık süreç içerisinde kullanılmaz hale geldiler. Kulakiçi kulaklığımdan çok memnunum ama onu alacağım yeni kulak beraberince telefonda kullanmayı düşünüyorum. Bilgisayar için çok uyumlu değil ve rahatsız edebiliyor.

Hocam o bütçe arttırımına gidemem gitsem bile Fujin ya da Razer alırım.

Yanlış anlaşılma olmasın hocam, JBL kulaklıklarının ses deneyimini ve kullanışını çok seviyorum ama şu ana kadar kullandığım üç ürünün ikisi dayanıklılık bakımından aşırı dayanıksız çıktı ve birkaç aylık süreç içerisinde kullanılmaz hale geldiler. Kulakiçi kulaklığımdan çok memnunum ama onu alacağım yeni kulak beraberince telefonda kullanmayı düşünüyorum. Bilgisayar için çok uyumlu değil ve rahatsız edebiliyor.
Hocam kulaklıkları kaç tl'den aldınız.

Hocam o bütçe arttırımına gidemem gitsem bile Fujin ya da Razer alırım
Hocam siz bilirsiniz ben önerdim önereceğimi neyse iyi geceler :)

Selam arkadaşlar. Monster Pusat Virtual 7.1 alınabilecek bir ürün mü? Şu ana kadar hiç eleştiri görmedim ve 900 TL'den 750 TL'ye düşmüş. Bütçe aralığım 600-800 TL arası.

Bu alinir. Monster alinmaz.

O bildiğiniz ünlü markalar asla Çin'de yaptırmıyor ürünlerini arkadaşlar :) Sakın ha öyle düşünmeyin hepsi kendisi üretiyor :)
Monster F/P olarak mis gibi markadır. Bütçeniz var ise daha iyisini almak tabi ki mümkündür.

Hocam ne yaptınız ne aldınız monsterin kulaklığını düşünüyordum bu yazınızı gördüm baktım stoğu var siz ne aldınız? HAVİT
Monster Pusat Virtual 7.1 kullanıyorum, hiçbir problemi yok şu an ve öyle dip ses gibi problemlerle de karşılaşmadım. Ses ayarları iyi, RGB kısma ve arttırma modu var, titreşim modu var. 1.000 lira gibi bir fiyatı vardı ben baktığımda ama indirimle 600 liraya almıştım. Herhangi bir problem yaşamadım ama şu ölçekte önermem doğru olur mu bilmiyorum biraz daha deneyimlemem lazım. Ek bir bilgi daha verecek olursam kablosu kaliteli.

Geri
Yukarı