Putin Rusya'da Twitter ve Facebook'u engelledi

121228

Kilopat
Makaleler
10
Putin, Rusya'da Twitter ve Facebook'u engelledi. Ayrıca YouTube'un da engellendiği yönünde dedikodular var ancak bayağı araştırmama rağmen ona dair kaynak bulamadım.

48475539_303.jpg

İçeriden tepki gelmesin diye olabilir. Bence halk isyan eder yakında.

İyi yapıyor. Donuna kadar Amerika bağımlısı olmak mantıklı mı? Saldırması mazur görülmez ama her şeyinle Amerika'ya bağımlı olmak zararlı. Kendi yerel alternatifi olması gerekir. Amerika uşakları tabii ki yaygara yapacak.
Edit: Bu kadar komik olmasını anlamadım. Yarın sam amcanız size gıcığım, internetinizi kesiyorum veya engelliyorum dediğinde çok mu hoşunuza gidecek? Geçen yıllarda denizaltında kablo kesildi diye tüm ülke krize girdi neredeyse. Hastanenizden tut su dağıtım şebekesine kadar bağımlısın ve bildiğim başka yerel alternatif yok.

Son düzenleme:
Arkadaşlar şimdi Ukrayna'nın başkentini Rusya alırsa o topraklar Rusya'nın mı oluyor?
Ayrıca neden savaş çıktı onu da anlamadım.

İyi yapıyor. Donuna kadar Amerika bağımlısı olmak mantıklı mı? Saldırması mazur görülmez ama her şeyinle Amerika'ya bağımlı olmak zararlı. Kendi yerel alternatifi olması gerekir. Amerika uşakları tabii ki yaygara yapacak.
Twitter, Facebook ve YouTube ABD devletinden bağımsız her türlü içeriğin bulunduğu sosyal mecralardır. Putin'in yaptığı şey halkın özgürlüğünü ve doğru bilgi almasını kısıtlamak.

Twitter, Facebook ve YouTube ABD devletinden bağımsız her türlü içeriğin bulunduğu sosyal mecralardır. Putin'in yaptığı şey halkın özgürlüğünü ve doğru bilgi almasını kısıtlamak.
Arap baharında israil karşıtı bir kaç haber paylaştık ve hesaplarımız silindi. Madem bağımsız ve fikir özgürlüğü var aynı anda hepsi nasıl gitti?

Arkadaşlar şimdi Ukrayna'nın başkentini Rusya alırsa o topraklar Rusya'nın mı oluyor?
Ayrıca neden savaş çıktı onu da anlamadım.
Ukrayna NATO ya girecekti. Rusya Ukraynanın NATO ya girmesini istemediği için kendi ifadesiyle "operasyon" başlattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı