Putin, Rusya'ya saldırı yapacakları tehdit ediyor

Bilmem kaç bin tane nükleer silahı bulunan ülkeyi yönetiyorsun, keyfine göre 20 yıldır istediğin ülkeye saldırıp ufak ufak toprak koparıyorsun ama nasıl bir mağduriyetse bu diktatörlerin mağduriyeti bitmiyor arkadaş.
Putin eski Sovyetler Birliği düşüncesine sahip bir lider, ayrıca gerçekten tehlikeli. Sıkıştığını hissettiği zaman yapmayacağı şey yok. Tüm ülkeler bunun farkında, zaten AB olmasa, Rusya Almanya sınırına kadar dayanırdı.

Çok sıkıntılı durum. Ancak Türkiye'nin S400 aldığını unutmayın tamamen güvende olmasakda iş yapar. Ülkemizdeki insanların %99, 9'unun olası bir nükleer saldırıda ne yapılması gerektiğini bilmiyor maalesef.

Putin savaşı uzatarak Avrupa'yı kışa saklayarak soğukta bıraktı.

Ama haberlere Rusya zayıf, Rusya aylardır Ukrayna'yı silemedi gibi söylemlerle karşılaştılar. Haberciler istediği kadar scam haber yapsın Putin ciddi anlamda zeki birisi, zaten KGB genleri bunu kanıtlıyor.

я люблю тебя путин.

Nükleer saldırı kolay bir şey değil. Kazanan taraf yok. O evreye kolay kolay gelinebileceğini sanmıyorum. Ama ne olmaz dediysek de oluyor. Bir şey dememek daha mantıklı. :D

Kaddafi de büyük konuştu halk öldürdü, Kennedy ise çok fazla taviz verdi ve komünistleri atom ile tehdit etti ve ölümüne bir komünist adam sebep oldu ve Menderes. O olaya pek girmek istemiyorum iç siyaset yapınca sonra ortalık karışır.
Yani Putinin sonu bence yakın.

6 bin nükleer başlığa sahip ülke mi sıkışıyor? :D Gaz sıkışmasıdır o, doktora gitsin kendini sıkışmış hissediyorsa.
Hocam o açıdan değil, ambargo vs veya akla gelmeyecek başka sebepler ile güç kullanmaktan kaçınmaz, dediğiniz gibi 6 bin başlık bir yerimizde patlar valla.

Hocam o açıdan değil, ambargo vs veya akla gelmeyecek başka sebepler ile güç kullanmaktan kaçınmaz.
Bu adamın şımarıklık seviyesine sahip olmayı isterdim. Çeçenistan'ı dümdüz et, Gürcistan'a saldır, Belarus'u kuklalaştır, Orta Asya coğrafyasını boş bırakma, canın sıkıldıkça Ukrayna'yı istila et. Sonra ambargo var diye tehdit et, bize saldırılırsa diye açıklama yap. :D

Ne var canım, adama ağız tadıyla 3-4 ülkecik istila ettirmiyorlar. Ayıptır. :D

Bu herife bu kadar ayar olmamın nedeni daha 1 yıl öncesine kadar ihracat yaptığımız firmalar arasında en yüksek hacme sahip olanın Ukrayna'da olması. Savaş başladıktan sonra tüm ticari yollar kapandı, haliyle o şirketin yerini doldurmak için başka müşteriler bulmak için çok uğraştım. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı