PwndLocker Ransomware .ProLock varyantı

Bas bas bağırıyoruz AV kullanın, AV gereklidir, Defender yetersizdir diye fakat bazı usta (!) insanların saldırısına uğruyoruz. Onlar da virüs yedikleri zaman pişman oluyorlar ama iş işten geçmiş oluyor.

O yüzden tekrar söylüyorum, AV kullanmaktan kaçınmayın! Ben şu anda sistemimde Kaspersky Internet Security 2020 kullanıyorum ve gayet memnunum.

Bu arada sadece AV kullanmak da yeterli değil, bilinçli olmanız da lazım. Yani sadece AV kurarak da çözemezsiniz, sadece bilinçli olarak da çözemezsiniz.

Bu arada sadece AV kullanmak da yeterli değil, bilinçli olmanız da lazım. Yani sadece AV kurarak da çözemezsiniz, sadece bilinçli olarak da çözemezsiniz.
Kesinlikle, ikisi bir olduğunda bile net bir çözüm yakalanmayabilir 🙃
Teşekkürler, rica ederim :)

Pek paylaşma taraftarı değilim ama sosyalde bir veya iki kez yazmıştım. Norma okul olarak okuduğum meslek metal kaynak uzmanıyım. Ancak yerine getirmiyorum tabi iş olarak.
Rica ederim. Meslek önemli değil, ilgi önemli dedirditiyorsunuz hacım 🙃 🙃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı