Python kütüphaneyi çağırırken ismi algılamıyor

Kartalkafa

Hectopat
Gerekli kütüphaneleri kurdum ama import ile çağırırken kütüphane ismini algılamıyor ve altında çizgi oluyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
Kütüphane pyttsx3.
"Pyttsx3" is not accessedpylance.
Import "pyttsx3" could not be resolvedpylancereportMissingImports

pyttsx3'ü bu şekilde kullanmazsınız. Bu program kullanıyor olmalı speak("Whatever goes here")ve bunu söylemeli ama pyttsx3'ün nasıl kullanılacağına dair bazı derslere bakmanızı ve ayrıca bazı python dersleri almanızı öneririm. Bazı örneklere baktığınızda oldukça kolay. pyttsx3 ile yaptığım başka bir şey de bu ...

engine = pyttsx3.init('sapi5')
voices = engine.getProperty('voices')
engine.setProperty('voice', voices[0].id)

def speak(audio):
engine.say(audio)
engine.runAndWait()

def speakDaha kolay konuşma işlevi için kullanın . Bunu programımın başına koydum. İlgisiz bir notta, 0 Erkek ve 1 kadın değerini değiştirerek sesin cinsiyetini değiştirebilirsiniz.

Pyttsx3'ü bu şekilde kullanmazsınız. Bu program kullanıyor olmalı speak("whatever goes here")ve bunu söylemeli ama pyttsx3'ün nasıl kullanılacağına dair bazı derslere bakmanızı ve ayrıca bazı Python dersleri almanızı öneririm. Bazı örneklere baktığınızda oldukça kolay. Pyttsx3 ile yaptığım başka bir şey de bu...

Engine = pyttsx3.init('sapi5')
Voices = Engine. Getproperty('voices')
Engine. Setproperty('voice', voices[0].ID)

Def speak(Audio):
Engine. Say(Audio)
engine.runAndWait()

Def speakdaha kolay konuşma işlevi için kullanın. Bunu programımın başına koydum. İlgisiz bir notta, 0 erkek ve 1 kadın değerini değiştirerek sesin cinsiyetini değiştirebilirsiniz.

İmport ile çağırmam gerekmiyor mu?
İzlediğim videoda böyle yapıyordu.

Geri
Yukarı