Python nasıl öğrenilir?

Şifreyi değiştirmemen şartıyla sana 2 ders içeren Python hesabı verebilirim. Ben başka bölüm seçtiğim için kullanmıyorum da ileride lazım olur diye saklıyorum :) Dilersen eklemen için steam hesabımı vereceğim.

Eki Görüntüle 747299
Çok teşekkür ederim. Tanımadığınız birine böylesine bir iyilik yapmanız büyük incelik. Lakin satın aldım bile, sizde olan derslerin farkı nedir?

Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Uzun incelemeler sonucu ve arkadaşlarıma da sorarak python kursu satın aldım. Şu kursu 28 liraya almıştım şimdi göremiyorum fiyatını. Hem güncel hem içerik olarak iyi hem de yorumları güzel bir kurs. Laptop yeterli olacaktır.
size ulaşabileceğim bir yer var mı? bazı sorularım varda izninizle.

Iki cihazla da baslangicta sorun yasamazsin. Ayrica FX serisi entegre GPU icermez, desktop makinede goruntu aliyorsan ekran kartin var demek.

Ana tavsiyem: Ders calisip daha iyi okula gitmek varken zamanini video serilerle oldurme.

Hayir ben ogrenecegim diye israr ediyorsan da en iyi kaynak baslangic icin kendi dokumanyasyonu, yani : The Python Tutorial — Python 3.9.0 documentation

Python nasil calisir, ne gibi durumlar icin idealdir, Python nedir gibi sorulara kapsamli cevap verip basliyor olaya. Youtube'da birinin kanalina hos gelene kadar bunu okumak cok daha mantikli.

Udemy ve Youtube'daki icerik ureticilerinin 1. amaci para kazanmak. Bu dokumanlari yazanlarin 1. amaci dokumante etmek. Ustelik bu dokumani direkt dilin gelistiricisi unvanini tasiyan olusumlar hazirliyor & onayliyor.

Iki cihazla da baslangicta sorun yasamazsin. Ayrica FX serisi entegre GPU icermez, desktop makinede goruntu aliyorsan ekran kartin var demek.

Ana tavsiyem: Ders calisip daha iyi okula gitmek varken zamanini video serilerle oldurme.

Hayir ben ogrenecegim diye israr ediyorsan da en iyi kaynak baslangic icin kendi dokumanyasyonu, yani : The Python Tutorial — Python 3.9.0 documentation

Python nasil calisir, ne gibi durumlar icin idealdir, Python nedir gibi sorulara kapsamli cevap verip basliyor olaya. Youtube'da birinin kanalina hos gelene kadar bunu okumak cok daha mantikli.

Udemy ve Youtube'daki icerik ureticilerinin 1. amaci para kazanmak. Bu dokumanlari yazanlarin 1. amaci dokumante etmek. Ustelik bu dokumani direkt dilin gelistiricisi unvanini tasiyan olusumlar hazirliyor & onayliyor.
Aslında içimden o da geçiyor. Yani boş vaktimde kafamı dağıtmak mı, yazılım çalışmak mı diye düşündüm; kafa dağıtmak ağır bastı. Neyse artık aldım bir kere dursun kenarda.

Geri
Yukarı