Pzlibv3.exe virüs mü?

grkn14

Hectopat
Yer
WORLD
Daha fazla  
2 gün önce GTA 4 indirdim, içindeki Setup dosyasını çalıştırınca yüklemeye başlıyor ama görev yöneticisine baktığımda pzlibv3.exe diye 4 tane program çalışıyor. CPU %100 oluyor işlemlerden sonlandırınca kayboluyor. Sizce virüs mü internetten araştırma yaptım bir şey bulamadım. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun muhtemelen korsan indirilmiş. PzLibv3 genelde Repack sayfaları tarafından dosya sıkıştırma - açma işlemi için kullanılır ve işlemci düşmanı da denilebilir.
Korsan oyun indirmek yerine indirim zamanlarını bekleyip almak daha mantıklı. 3 - 5 lira için o kadar riske girmek tamamen gereksiz.

Oyun muhtemelen korsan indirilmiş. PzLibv3 genelde Repack sayfaları tarafından dosya sıkıştırma - açma işlemi için kullanılır ve işlemci düşmanı da denilebilir.
Korsan oyun indirmek yerine indirim zamanlarını bekleyip almak daha mantıklı. 3 - 5 lira için o kadar riske girmek tamamen gereksiz.
Evet doğru dedin arkadaşım fitgirl repack yazıyor işlemciyi zorluyor gerçekten. Zaten oyun da 0.1'de kalıyor kurmuyor indirdiğime pişman oldum (n) Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim oyun korsandı büyük ihtimalle virüslü oyunda kurulmuyor zaten 0.1'de takılıyor. :D

Korsan önermiyoruz. Virüs olmasa bile korsan oyunlara ait yazılımlar sistemi ciddi anlamda yorabiliyor kurulum esnasında. Sıkıştırmayla ilgili de olabilir. Ancak orijinal alın. Zaten oyun bayağı ucuz. Ayrıca oyunun Windows 10'la ilgili bir sorunu da yok. Çalışıyor.

Korsan önermiyoruz. Virüs olmasa bile korsan oyunlara ait yazılımlar sistemi ciddi anlamda yorabiliyor kurulum esnasında. Sıkıştırmayla ilgili de olabilir. Ancak orijinal alın. Zaten oyun bayağı ucuz. Ayrıca oyunun Windows 10'la ilgili bir sorunu da yok. Çalışıyor.
Ben de bu tarz bir sorunu olduğunu hatırlıyorum. Bu tarz dediğim işletim sistem değilde işlemci ile ilgili, yeni nesil işlemcilerde sıkıntı çıkartıyormuş. Ben de oyunu açamamıştım.

Tam ekranda siyah ekran hatası var. O hatayı diyor olabilir arkadaş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı